היתרונות של סיגריה אלקטרונית אל מול סיגריה רגילה

אי אפשר שלא לשים לב לעלייה בפופולריות של הסיגריות האלקטרוניות בשנים האחרונות. מה שהתחיל כטרנד שעלה הרבה מאד כסף הפך לאחד משלבי הביניים החשובים ביותר עבור כל מי שרוצה להפסיק לעשן ורוצה להפחית את הנזק המצטבר שהסיגריות הרגילות מכניסות לגוף שלו. הסיגריות הרגילות מכילות אינספור חומרים רעילים וכימיקלים שמזיקים לבריאות ולא בכדי יש קמפיינים אגרסיביים מאד של מגוון גופים שקוראים להפסיק לעשן. יחד עם זאת, כמובן שזה מאד לא פשוט, בעיקר לא עבור מי שמחשיב את עצמו כמכור לסיגריות, מעשנים כבדים במשך הרבה שנים. סיגריה אלקטרונית יכולה להוות שלב ביניים או אפילו מה שמעשנים באופן קבוע אחר שמפסיקים לעשן את הסיגריות הרגילות. בסיגריות האלקטרוניות אין את החומרים המסוכנים ולכן הן יכולות להיות פתרון מצוין.

היתרונות של הסיגריות האלקטרוניות

היתרון הגדול ביותר של סיגריה אלקטרונית הוא כאמור היעדר החומרים הרעילים שהיא מכניסה לגופו של המעשן. במקום זה היא מבוססת על נוזל אידוי שהטעם והריח שלו ניתנים לבחירה על ידי המעשן, מה שהופך אותה להרבה יותר נעימה וטעימה. בתוך גוף הסיגריה יש גוף חימום קטנטן שמחמם את נוזל האידוי עד כדי יצירת אדים שהמעשן שואף ונושף החוצה. בניגוד לסיגריות הרגילות מדובר באדים דקים שמתפוגגים במהרה ולא מדובר כאן בעשן מסיבי שמרגישים אותו גם אם עומדים רחוק מהמעשן והרי שזהו יתרון נוסף של הסיגריות האלקטרוניות – היעדר העישון הפסיבי והסיכון של האנשים שמסביב. יתרון נוסף הוא המגוון רחב של טעמים וריחות של נוזלי האידוי שהופכים את העישון של הסיגריה האלקטרונית להרבה יותר נעים וחווייתי. ברגע שהמעשן בוחר את הטעם או הריח שהוא אוהב – הוא ימשיך להשתמש בהם וכך ייוותר לחלוטין על הסיגריה הרגילה.

מה עוד חשוב וכדאי לדעת על סיגריות אלקטרוניות?

בעבר לא היה פשוט לעשות את השינוי ולהתחיל לעשן את הסיגריות האלקטרוניות בשל המחיר הגבוה שלהן. היום זה כבר לא כך ובהחלט אפשר וכדאי לעשות את המעבר, שכן סיגריה אלקטרוניות כבר לא מאד יקרה אלא המחיר שלה מאד נוח וסביר ובמקרים מסוימים אפילו זול יותר מקופסאות של סיגריות רגילות. מה שבעיקר עוצר את המעשנים מהמעבר לסיגריות האלקטרוניות הוא החשש שהצורך שלהם בחומר שאליו הם מכורים לא יבוא על סיפוקו והם חוששים שלא יצליחו להתמיד במעבר או בהפסקת העישון. כיום ההמלצה היא לפחות לנסות ובהחלט אפשר לגלות שהסיגריה האלקטרונית היא פתרון מצוין שאפשר בעזרתו להפחית את הסיכון לבריאות ואת כמות החומרים הרעילים שנכנסים לגוף. הסיגריות האלקטרוניות יכולות להיות מה שהמעשן עושה בו שימוש לאורך זמן וכל עוד לא נכנסים לו החומרים המסוכנים לגוף הוא בהחלט משפר את המצב ללא היכר.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים