יוצאים לחופשה? כך תדאגו לשמור על הכלב

פנסיון לכלבים

כבר קניתם כרטיסים, סגרתם מלון וארזתם מזוודות אבל נותר עוד סידור אחד לפני הנסיעה המיוחלת; כל בעלי כלבים מכירים הטרחה שנגרמת ממציאת סידור לכלב המשפחתי בעת נסיעה. למזלכם, ריכזנו עבורכם את כל הפתרונות שיעזרו לכם להנות מהחופשה בראש שקט. 

להשאיר את הכלב בבית

 אחד הפתרונות הפופולריים הוא השארת הכלב בבית המשפחה כאשר חבר, שכן או בן משפחה קרוב יידאג לכלב. היתרונות של שיטה זו הם הישארות הכלב בסביבה הטבעית והעלות הזולה באופן יחסי. 

פתרון זה יכול לעבוד טוב במקרים בהם הנסיעה אינה ארוכה, אלא בת כמה ימים עד שבועות בודדים ואז ניתן להסתמך על אותו "דוגי-סיטר" שיידאג, יטפל, יאכיל ויוצא את הכלב לטיול מבלי לפנות לגורמים חיצוניים. 

לפעמים אפשר להיעזר ב- "דוגי-סיטר" מקצועי שביום יום הוא מטפל בכלבים שבעליהם נעדרים לחופשות. לעיתים ניתן לראות אותם מסתובבים ברחבי העיר עמוסים ברצועות ובכלבים המשוטטים להם יחד. במקרה כזה אתם יכולים להיות יותר בטוחים אדם מקצועי בעל אהבה לבעלי חיים דואג לכלב בזמן שאתם בחו"ל.  

להשארת הכלב בבית יכולים להיות מספר חסרונות:

 ראשית, הכלב עשוי לסבול מבדידות מסויימת במהלך שהותו הבודדה בחצר הבית. הבעיה עלולה להתעצם בשהויות ארוכות: הכלב מכיר את בני המשפחה ורגיל לקבל מהם אוכל וטיולים. שינוי בשגרת חייו כאשר הוא נשאר בבית עלול לבלבל אותו. 

שנית, פתרון כזה עלול להיות מעט יקר ביחס לאלטרנטיבות – בדקו מהם התעריפים בפנסיוני כלבים כגון משק דרור פנסיון לכלבים, השוו בין המחירים שאותם גובים ה-"דוגי-סיטרים" המקצועיים לעומת בן השכנים או החבר. 

פנסיון כלבים

מתחם בו בעלי כלבים משאירים אותם לתקופות קצרות וצוות המתחם שומר ומשגיח עליהם במהלך שהותם, דואג להם ומוציא אותם לטיולים. ישנם סוגים רבים של פנסיונים, החל מכאלו שמעניקים לכלבים חופש ומרחבי שיטוט רבים (כמו משק דרור פנסיון לכלבים) ועד מתחמים יותר מיושנים בהם הכלבים נמצאים רוב היום בחללים קטנים יותר. 

בבחירת פנסיון הכלבים עליכם לשקול האם הפנסיון נראה לכם מקצועי, האם היגייני שם, האם צוות המקום עושה עליכם רושם טוב. כמו כן, עבור חלק מהכלבים החוויה בפנסיון עשויה להיות נהדרת אך כלבים אחרים, שקטים או קטנים יותר עלולים לחוות את הפנסיון אחרת לגמרי. שקלו והתייעצו עם צוות הפנסיון האם פתרון זה מתאים לכלבכם.

פנסיונים כמו משק דרור פנסיון לכלבים, מציעים מרחבים חופשיים רבים לכלבים שמעניקים להם תחושה חופשיה ונעימה במהלך השהות המורכבת מחוץ לבית וללא הבעלים אליהם הם רגילים. 

לסיכום, בבחירת מקום שהייה לכלב עליכם לבחור את העזרה המקצועית הטובה ביותר שניתן לספק לכלב כדי שתקבלו אותו שוב בשלום. בחרו מקום שנראה לכם ושאתם מתחברים אליו וכמובן שקלו את העלויות אך לא על חשבון הכלב. 

 

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים