ניהול וועד בית

לאחרונה, אנו רואים כי קיימות חברות רבות אשר עוסקות בניהול ואחזקת מבנים. בגלל ריבוי חברות אלה רבים מדיירי הבניינים, שוקלים להעביר את ניהול ועד בית לחברות ניהול ותחזוקה. מלבד זאת, קיימים בנייני מגורים אשר ישנן מחלוקות וסכסוכים בין השכנים, כאשר חברת הניהול עשויה גם  לפתור את בעיית הסכסוך, היות ומחלוקות אלה הן סביב הזנחה ודרישות הדיירים אשר אינן מתקיימות. מלבד זאת, לוועד הבית שנבחר בין הדיירים, אין את הניסיון הרב שיש לחברת ניהול ואחזקת מבנים.

ידע רב בניהול הכספים ואחזקה נכונה ומקצועית של הבניין

זה שיקול נוסף אשר יש בו יתרונות רבים הרבה יותר מאשר ניהול ועד בית, כי לחברת הניהול, קיימים קשרים עם אנשי מקצוע בתחומים השונים, אשר אחראים על מתקני הבניין כגון מעליות, מערכת ביוב, מערכת כיבוי אש, ניקיון, גינון ועוד. חברות אלה, אף מנהלות נכון את הכספים ולא יקרה  מצב, אשר בו ישנו קושי לאסוף את דמי הניהול והתחזוקה מהדיירים. לחברות אלה, ישנה גם מחלקה משפטית, כאשר יש לתבוע דיי שאינו שילם את דמי הניהול והתחזוקה, כך שהכול יכול להתנהל נכון ובאופן הניהול המקצועי.

ניהול וועד הבית אינו נחלת עשירים בלבד

אם פעם היינו סבורים, כי ניהול ועד הבית באמצעות חברה חיצונית הינה לעשירים בלבד, היום הדברים השתנו ואנו כבר רואים כי קיימת מגמה ואפילו הצעת חוק בכנסת, להעביר את כל נושא וועד הבית שהיה נהוג עד כה להתבצע ברוטציה בין הדיירים, לחברת ניהול מקצועית. מדובר על חיסכון של זמן והרבה כסף, בניין מגורים מטופח, אשר ערכו יעלה  וכן, הורדת נטל מהדיירים וויד הבית שהיה ממונה על ל המחלוקות, התיקונים, תחזוקה ועוד.

מדובר על מנוחה, הבניין יהיה מסודר ולא יהיה צורך בבקשות מדיירים לגבי תחזוקה הולמת, היות וחברת הניהול תבצע את עבודתה ללא רבב. מדובר אמנם במחיר גבוה יותר של תשלום על תחזוקה שוטפת, אך תשלום זה משתלם, כאשר התוצאות משביעות רצון ונעים להיכנס ולשהות בבניין מגורים מטופח, אשר לבטח יעלה את ערכו בהרבה ממה שהיה קודם לכן.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים