עורך דין פלילי

פטיש לעורך דין פלילי

ישנה מימרה האומרת – 'שבע ייפול צדיק וקם'. גם האדם הכי ישר והכי נורמטיבי עשוי למצוא את עצמו כושל ועובר על החוק. הבעיה היא שאם הוא נתפס ונעמד לדין על המעשה, הדבר יותיר עליו כתם למשך השנים הבאות בדמות רישום פלילי.

חשוב לדעת כי גם אדם שכל עברו צח ונקי כמו שלג, אך יש עליו רישום פלילי ראשון, הו כבר 'מסומן' ועשוי להיתקל בבעיות רבות. אם זה בקבלת ויזה ליציאה לחו"ל ואם זה בקבלת תעודת יושר לצורך השתלבות תעסוקתית.

עורך דין פלילי- הכתובת הראשונית

אם אדם מוצא את עצמו בסיטואציה כזו אשר בו הוא עבר עבירה פלילית כלשהי, הטוב ביותר הוא לפנות אל עורך דין פלילי כדי שהוא זה שילווה אותו לאורך כל הדרך כולל בייצוג מול בית המשפט. לעיתים עשוי הליווי המקצועי למנוע את הגשת כתב האישום ואף לחסוך את הרישום הפלילי.

מחיקת כתב אישום אינו דבר של מה בכך וזה לא קורה בכל יום. אך כאשר עורך הדין הוא אדם מיומן ומנוסה ויש לו את כל היכולות והכלים המתאימים, ניתן לקוות לנס מהסוג הזה שיקרה.

איך מוחקים רישום פלילי?פטיש לעורך דין פלילי

כאשר כבר ישנו רישום פלילי, הרבה יותר מסובך להיפטר ממנו. אז בדרך כלל יישא אותו על 'גבו' הנאשם למשך תקופה של 17 שנה עד להתיישנות. אך ישנה דרך נוספת למחוק את כתב הרישום הפלילי וזה מכוח חנינה של נשיא המדינה. אם כבר קרה וישנו רישום פלילי על אדם, לא כדאי להמתין 17 שנה עד שניתן יהיה להיפטר ממנו. אפשר בהחלט להיעזר בעורך דין פלילי שיגיש את החנינה בפני נשיא המדינה. באופן כזה ניתן יהיה להאיץ את התהליך.

בוחרים עורך דין פלילי

כדי להיות בטוחים כי אכן עשינו את מירב המאמצים והגדלנו את הסיכויים שלנו עד כמה שניתן, יש לפנות אל עורך דין מומחה, עורך דין מנוסה, עורך דין שיש לו את כל ארגז הכלים הן מבחינת ידע מקצועי ובקיאות בכל הנושא הנידון והן מבחינה אישית יש בו את הכישורים הדידקטיים לייצג היטב את הלקוח מול בית המשפט.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים