תמונות אכילות – האוכל המושלם ליום הולדת

כל מי שמכיר ולו במעט את עולם העוגות והקינוחים של ימי הולדת ובכלל, כאלה שמיועדים לאירועים שמחים, יודע שהתחום הזה עבר שינויים מרחיקי לכת. בין אם זה בגלל שדרוגים טכנולוגיים שונים שהפכו את יכולת היצירה להרבה יותר ייחודית, הרבה יותר מיוחדת, ובין אם זה בזכות העובדה שהרבה מאוד אנשים משקיעים בכך יותר זמן, הרבה יותר משאבים, בתהליך העשייה ובכלל. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה כל הנושא של תמונות אכילות. על פניו זה נשמע אולי מוזר, מדוע אנשים ירצו לאכול תמונות, אך הכוונה היא לא לתמונה סטנדרטית כמו זו שאנחנו נוטים לתלות על הקיר או להציב על המדף. הכוונה לתמונות אשר מודפסות על גבי דף אכיל, אותו ניתן להציב על גבי עוגה או קינוח אחר.

הרעיון הוא פשוט. נניח ואנחנו עורכים יום הולדת לילד או לילדה שלנו, וברצוננו להפתיע אותם בעוגה מיוחדת עם תמונה של גיבור העל שהם אוהבים. אנחנו יכולים כמובן להשקיע ולייצר בעזרת סוכריות ודברים אחרים דמות של גיבור על. אך סביר להניח שזה ייראה הרבה פחות אמיתי מהמקור. 

על כן, מה שאנחנו נעשה זה ניקח דף אכיל, הדף שעשוי בצק סוכר קשיח, עליו אפשר להדפיס בעזרת מדפסת ייחודית תמונות שונות ברזולוציה טובה. נדפיס את הדמות אותה אנחנו מבקשים להציב על גבי העוגה, וכך כאשר נציג בפני הילד או הילדה וחבריהם את העוגה, אז הם יראו בטופ שלה, תמונה של גיבור על אותה הם יוכלו לאכול. 

כאמור, לא רק תמונות של גיבורי על אנחנו יכולים להדפיס, יש לא מעט מקרים בהם בני משפחה מדפיסים תמונות של עצמם או תמונות של חתן או כלת השמחה ואפילו תמונות ילדות כאלה ואחרות. כמו כן, אנחנו לא חייבים בהכרח לעשות את זה על גבי עוגה, למרות שבדרך כלל נהוג לעשות את זה בצורה כזו, ולו בגלל שעל העוגה יש שטח מספיק גדול ורחב על מנת שנוכל להציב את התמונה בצורה ברורה ונוחה. 

כיצד נבחר איפה וכיצד לעשות זאת

כמו בהדפסות רגילות, מן הסתם, אנחנו נרצה שהדפסה תהיה איכותית, למרות שאמורים לאכול אותה, הרי שנרצה שהדפוס יצא ברור ויהיה קל לזהות את הדמויות על גבי העוגה. 

כמו כן, אנחנו בוודאי נרצה שהעוגה תצא טעימה, מתאימה לאירוע. לכן, אנחנו נחפש קונדיטור או קונדיטורית שידעו כיצד לאפות עבורנו עוגה שתתאים לאירוע, בהתאם למה שאנחנו מחפשים, בהתאם למה שאנחנו רוצים להציע לחתן או לכלת השמחה ולחבריהם. 

צריך לציין, נכון שרעיון של עוגה עם תמונות אכילות נחשבת מאוד פופולארית במיוחד בקרב אירועים של ילדים, אך לא רק במקרה שלהם. אנחנו יכולים למצוא את זה גם בקרב בני נוער, מבוגרים וכן בקרב קבוצות שונות.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים