012 מובייל

פלאפון - חברת 012

012 מובייל הביאה עמה בשורה חדשה לצרכני הסלולר והתקשורת הסלולרית. חבילות ישנות שנמכרו על ידי חברות סלולר אחרות והוצעו במחירים גבוהים פי כמה, נשברו הודות למחירים האטרקטיביים המוצעים על ידי חברת 012 מובייל המאפשרת שיחות והודעות ללא הגבלה, לא הגבלת יעדים נייחים או ניידים, יעדים בחו"ל או בארץ. כל השירותים הללו ניתנים על ידי 012 מובייל במחירים המאפשרים שיחות ושליחת סמסים ללא הגבלה ולכל יעד באשר הוא.

כניסתה של 012 מובייל לשוק יצרה תחרות חדשה שלא הייתה כמותה קודם לכן, והצריכה את החברות האחרות בתחום להגיב בהתאם. בשל ההצעות האטרקטיביות של 012 גם חברות אחרות הצריכו להתאים את עצמן ולהציע מחירים אטרקטיביים לא פחות.

פלאפון - חברת 012

נכון להיום, ההצעה של 012 מובייל היא הטובה ביותר מכל ההצעות הקיימות, הודות להיותה כוללת שיחות והודעות ללא הגבלת יעדים, ואף מהווה מענה אידאלי ללקוחות המעוניינים רק בשירותי סלולר וללא אינטרנט או שיחות לחו"ל. המותג המוכר כבר צבר לעצמו לא מעט לקוחות הודות להיותו מותג ותיק ומוכר בשוק. אפילו חברות אחרות אשר ביקשו להתחרות עם ההצעות של 012 מובייל מצאו כי מדובר בצעד קיצוני המצריך היערכות מיוחדת ולפיכך, החליטו לוותר על התחרות עם המותג.

אם עד היום היו החברות המוכרות שומרות על בידול מחברות אחרות באמצעות חבילות מחירים שונות, כיום כמעט שלא ניתן ליצור בידול על סמך המחיר שכן הצעותיה של 012 מובייל שברו את השוק.

עם השנים החולפות, נראה כי 012 נחושה לשמור על  מקומה בתור החברה המציעה את ההצעות האטרקטיביות ביותר וכך אנחנו עדים ללקוחות הולכים ומתרבים הנוטשים את החברה המעניקה להם שירותים ועוברים לשירותיה של 012 מובייל.

מדי פעם, מציעה 012 מבצעים אטרקטיביים שונים כך שכדאי לעקוב ולמצוא את אחד המבצעים האטרקטיביים ובכך, ליהנות מחבילות הכוללות גם סמסים,  גם שיחות וגלישה באינטרנט בהיקף עצום, במחירים תחרותיים שלמעשה כמעט ואינם מורגשים בכיס. באופן זה, יכולים הלקוחות של החברה להבטיח לעצמם שימוש כמעט בלתי מוגבל בסלולרי, בלי להרגיש את ההבדל.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים