אשפתון

אשפתון

אנשים המסתובבים באזורים עירוניים מייצרים פסולת רבה. כך, בטיילות, בחופי ים, בפארקים, בגני שעשועים במדרחובים הומים ובמקומות נוספים. הצורך העומד לפני הרשויות המקומיות הוא להתקין די מתקנים לאיסוף אשפה שיהיו נגישים ונוחים לשימוש. הצורך הנוסף הוא להתקין מתקנים יפים אשר משתלבים היטב בסביבה ואשר הינם נאים בפני עצמם. אשפתונים צבעוניים הם פתרון נהדר וניתן להציב רבים מהם במקומות האלו ובאחרים נוספים. כך, לכלוך רב ייזרק בתוכם ולא מסביבם.

אשפתון הוא מתקן יפה מאוד העשוי מפוליאתילן חזק ועמיד. הוא יצוק כיחידה אחת כדי למנוע היווצרות סדקים שעלולים לגרום לבלאי מואץ ולחלחול מי גשמים פנימה. יש בו פח פנימי העשוי מברזל מגולוון שאינו מחליד. הוא מעוצב בצורה עגולה והדבר מאפשר זרימת אנשים נוחה לידו. לנושא זה יש משנה חשיבות בסביבה צפופה והומה אדם. יש בו שני פתחים שמאפשרים השלכת פסולת מכיוונים שונים. אשפתונים משודרגים מגיעים עם פלטה עליונה מנירוסטה שנועדה לכיבוי סיגריות.

אשפתון

השימוש בו קל מאוד. העיצוב מאפשר ריקון קל ללא צורך במאמץ. גוף האשפתון מתרומם ומתנתק מהבסיס והדבר מחייב הרמה קלה מעליו. הוא מגיע עם מנעול אינטגראלי מובנה קל לתפעול. תחזוקתו פשוטה ואיננה דורשת מאמץ מיוחד. עובדי הניקיון שמפנים את הפחים ייהנו מיתרונות אלו. פינוי האשפה ייעשה ללא מאמץ והדבר מסייע מאוד למנוע פגיעות מהם בעת הפינוי עצמו. המנגנונים הפשוטים מסייעים, איפה, למניעת בלאי שמקורו בהפעלת לחצים מצד עובדי הניקיון.

הם מיועדים למקומות ציבוריים, לחצרות מפעלים פרטיים,  לאזורי חניה בקניונים ועוד. הם מיוצרים במגוון רחב של צבעים וכל לקוח יכול לבחור את אלו המועדפים עליו. יש שירצו לקבל מספר גוונים כדי להעשיר את הסביבה. על כל אשפתון יש מקום להדבקת מדבקות, ומטבע הדברים הם יסומנו במדבקות השייכות לבעלי המקום. מתקנים נאים אלו יעשירו את הסביבה וסייעו לשמור עליה נקייה. מחירם הנוח מאפשר התקנת רבים כאלו במרחקים סבירים אחד מהשני. ככל שיש יותר אשפתונים כן ישתמשו בהם יותר. יש לזה השפעה חיובית על המשתמשים, ומאידך, ימנע לכלוך סביבתי ויקל על הניקיון השוטף במרחב הציבורי.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים