אביזרים למסיבת רווקות- גימיקים שיהפכו מסיבה לחגיגה

כוסות לחיים - אביזרים למסיבת רווקות

מי שמתכננת מסיבת רווקות, כדאי למצוא אביזרים למסיבת רווקות וקישוטים שונים שיוסיפו נופך מעניין ושמח לערב המיוחד בחיי הכלה לעתיד. תוכלו להכין שלטים שיהיו רשומים בהומור, כאלה שיהיו לטובת חיי הנישואין. אם בחרתן להזמין רקדנית בטן, כדאי כי המקום יהיה מקושט בצעיפים צבעוניים ובאביזרים אוריינטליים שיתרמו לאווירה מיוחדת זו. כדאי לקשט את המקום שבו תיערך המסיבה עם נרות בצורת לבבות, סוכריות מעוצבות ורעיונות מצחיקים נוספים. תוכלו להזמין שרשראות צבעוניות, משרוקיות ובלונים שרק יוסיפו שמחה למסיבת הרווקות.

תאמת האביזרים למסיבת הרווקות לאופי הכלה

מומלץ להתאים אביזרים למסיבת רווקות לאופי המסיבה, לכלה ולאורחות. אם למשל הכלה היא מסורתית, כדאי להימנע מצעצועים או אביזרים שמביעים אלמנטים ישירים, אך אם הכלה היא מודרנית, חילונית ושובבה, תוכלו לקחת את הרעיון הרבה קדימה. ניתן לשלב אביזרים שמזכירים את האלמנטים השונים מחיי המין של בני הזוג, מה שיתרום להעלאת המוראל כגון, בלונים בצורת אברי מין, קשים לשתייה שיגרמו לבנות לצחוק כאשר תוגש להם שתייה חריפה כגון קוקטיילים עם קשים מצחיקים. תוכלו לארגן גם חבילות הפתעה לסוף האירוע, כך שהאורחות תזכורנה את המסיבה למשך זמן רב. חברותיה של הכלה, תענודנה שרשראות פרחים, זרים לראש, מסגרות סלפי ומקלות צילום בכל מיני צורות נועזות, משקפיים בצורת פירות, פרחים ועוד. צמידים זוהרים כוסות לחיים - אביזרים למסיבת רווקותבעיצובים מיוחדים. יש לדעת, כי השמיים הם הגבול באביזרים הקשורים להפקת מסיבת רווקות מוצלחת.

פרסים והפתעות לערב רווקות מיוחד

קשה למצוא מסיבות רווקות ללא משחקי חברה מצחיקים, אבל תמיד כדאי להצטייד מראש עם אביזרים למסיבת רווקות הכוללים פרסים למנצחות במשחק ולגרום לאווירה רק להיות שמחה יותר. פרסים הם חלק מאביזרים אלה ניתן לרכוש כתרים של מלכת הערב, שרביט, כובעים מצחיקים, לקים בגוונים בלתי שגרתיים, כלי בית מצחיקים בצורות מצחיקות שיעוררו אסוציאציות מעניינות ועוד. כדאי כי תכינו סרט לכלה שכתוב עליו :BRIDE TO BE, חצאית טול לבנה שתכניס אותה לאווירה לפני יום הכלולות, ועוד. התקציב של אביזרים שהם חובה בכל מסיבת רווקות אינו גבוה וללא ספק, הכלה לעתיד, תרגיש שהשקעתן בה בזכות כל האקססוריז לכלה במסיבת הרווקות.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים