חלונות אלומיניום בלגי

חלון בלגי

אם אתם משפצים את ביתכם באופן יסודי והחלטתם להחליף חלונות, זה הזמן להחליף אותם עם חלונות אלומיניום בלגי. חלונות אלה מרהיבים ביופיים היות וגם צורתם וחלוקתם המיוחדת מושכי את העי , הם מחדירים הרבה אור בבית והם צבועים בגוונים אשר מדמים ברזל. הגוון של חלונות אלה, הוא לרוב כהה והגימור של הצבע הוא מגורען. יש להתקין לחלונות אלה ידית בסגנון עתיק, מה שיתאים למראה המיוחד והוינטג' שהם מקנים. אם הזמנתם חלונות בלגיים ממסגר, כדאי כי תנסו למצוא ידיות מיוחדות בעצמכם, כך שלחלונות יהיה מראה אפילו מיוחד ומעוצב יותר.

היום רוב חלונות הבלגיים, הם למעשה חלונות אלומיניום אשר עוצבו בסגנון חלונות בלגיים. ישנו קושי רב, ליצור פרופילים מברזל, היות וברזל קש יותר לעיבוד והוא אף כבד. פרופילים מאלומיניום, מיוצרים במשיכה, בעוד שפרופילים העשויים מברזל, נוצרים בעיבוד של ריקוע, קיפול ויציקה. זו הסיבה שהרבה יותר קל ליצור פרופילים מאלומיניום על פני פרופילים מברזל שזה אגב המקור של החלונות הבלגיים שהגיעו אלינו היישר מאירופה.

פרופילים בלגיים מיוצרם לרוב מאלומיניום

לרוב, בישראל תראו יותר חלונות אלומיניום בלגי מאשר חלונות בלגיים מפרופילים העשויים ברזל. למרות שקשה יהיה להבחין בסוג חומר הגלם אשר מהם מיוצרים הפרופילים, היות והאלומיניום נראה באותו הגימור של פרופילים מברזל. יש לוודא, כי הזכוכית של החלונות הבלגיים תהיה בידודית, מה שיאטום את הקור והחום וכן את הרעשים החיצוניים. זכוכית זו, אף תחסוך לכם באנרגיה של חימום או קירור הבית. למרות שקיימים סוגים שונים של זכוכיות, ההמלצה של מי שמומחה בייצור חלונות בלגיים תהיה דווקא זכוכית טריפלקס אשר מכילה שכבת פילם בין שתי שכבות הזכוכית. זיגוג זה, מעניק בידוד אקוסטי ותרמי.

חלונות מיוחדים בעיצוב כפרי ונוסטלגי

חלונות בלגיים, ידועים בפרופיל מעוצב באופן שונה ומיוחד, מה שמוסיף לאווירה הכפרית והנוסטלגית. חלונות אלה, מעודנים יותר מאשר חלונות סטנדרטיים. בתים שיש בהם חלונות מסוג זה, הם מוארים יותר ומקנים שדה ראייה רחב יותר. פרופיל של חלונות אלומיניום בלגי, כבר נמצא בשימוש שנים רבות ובשנים הראשונות כאשר החלו חלונות אלה להיראות בישראל, הם יוצרו מפרופילים העשויים ברזל.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים