מתנות ממותגות – להעניק מתנה עם השם שלנו

מתנות ממותגות

בשנים האחרונות השתרש נוהג חדש בחתונות ואירועים אחרים, נוהג לפיו המארחים, מי שמארגן את האירוע, מספק לאורחים מתנות שונות, מתנות עם השם והתאריך של האירוע. הרעיון הוא גם להודות להם על כך שהם באו לאירוע וגם לספק להם חפץ מסוים שיישאר למזכרת, חפץ שיתעד את האירוע כך או אחרת, והם יוכלו לשמור עליו.

הרעיון של מתנות ממותגות הוא לא דבר חדש, אנחנו יכולים לראות אותו בלא מעט מקומות ומצבים. בדרך כלל, נהוג להשתמש בו בתור מקדם מכירות, מוצר שיווקי ופרסומי. אך עם השנים אותו מוצר הפך להיות שימושי והחלו להשתמש בו, גם במסגרת אירועים פרטיים, אישיים.

כך למשל, זוגות שמתחתנים בוחרים להעניק לכל משפחה מתנה, חפץ מסוים עם השם שלהם, תאריך האירוע ולעיתים אפילו גם תמונה שלהם. זה בנוסף לדברים אחרים שהאורחים יכולים לקבל בזמן האירוע, כמו למשל, מגנט עם תמונה שלהם ותאריך של האירוע.

כיצד בוחרים מתנות ממותגות לאירועים

בשביל לבחור מתנה ממותגת בצורה נכונה לאירוע, צריך לעשות כמה דברים. ראשית, לאפיין את האירוע בצורה נכונה. סביר להניח שאנחנו לא ניתן לאורחים שלנו מתנה דומה בחתונה לזו שנתנו בבר מצווה או בברית, נניח. שנית, אנחנו צריכים לאפיין את האורחים שלנו בצורה נכונה, מי הם, באיזה גיל הם, מה יכול להתאים להם. שלישית, רצוי שאנחנו נבחר מתנות כלליות, לא דברים מורכבים ומסובכים מדי.

כאן המקום לציין, מדובר במתנות שעולות כסף, מן הסתם גם ההדפסה על גבי המתנה עולה כסף. לכן אנחנו צריכים לחשב איזה חלק זה לוקח מהתקציב שלנו על מנת שנוכל לדעת האם אנחנו יכולים לעמוד בזה, האם זה משתלם לנו מבחינה כלכלית, האם נכון מצדנו להשקיע בכך או שמה יש דברים יותר חשובים.

לפני סיום נדגיש פרט טכני, אם אנחנו רוצים להשתמש במתנות מסוג זה, רצוי מאוד לעשות את זה כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לרגע האחרון, כך ביום האירוע כל המתנות יהיו מוכנות ונוכל לספק אותן לאורחים שלנו שיגיעו לאירוע.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים