טיפול לרכב על פי הוראות היצרן

טיפול לרכב - מוסך מורשה

אם אתם מעוניינים לשמור נכון על ערך רכבכם, לשמור על חיי המנוע שלו, כדאי כי תערכו בזמן טיפול לרכב. יש לפעול לפי הוראות יצרן או יבואן הרכב וזאת בשל האחריות שהוענקה לרכב מטעמו. ראשית, ההמלצה היא לערוך טיפולים שנחוצים לרכב, רק במוסך מורשה אשר בו קיימים חלפים מקוריים לרכב. יש לציין בנוסף, כי צוות העובדים במוסכים המורשים הינם מיומנים ומכירים היטב את סוג הרכב, כך שרק במוסך מורשה תהיו בטוחים לחלוטין בטיבם של חלקי החילוף לרכבכם. כאשר יש לבצע טיפול לרכב כגון החלפת שמנים שנעשה בכל כמות קילומטרים מסוימים, יש לוודא כי השמנים הם מקוריים. שמן שיהיה זול ולא איכותי עשוי לגרום נזק משמעותי למנוע הרכב. יש לדעת כי כאשר אתם מתכוננים לבצע טיפול תקופתי לרכבכם זה ממש לא המקום לחסוך בו.

תיק טיפולים מסודר יקנה לכם סדר

בכל מוסך מורשה, יהיה לכם תיק טיפולים מסודר, היות ויש לעקוב לאחר מס' הקילומטרים שנסע הרכב ולהתאים את הטיפול על פי הוראות היצרן. גם כאשר יגיע הזמן למכור את הרכב, הוא יהיה שווה אם תציגו לקונה תיק טיפולים מסודר. בכל טיפול לרכב תקבלו קבלה שבה יהיה מפורט כל הטיפול שביצעתם. יש לציין עי במוסכים מורשים תקבלו אחריות על כל סוגי התיקונים והטיפולים אשר ביצעתם ברכב.

מומלץ לבצע נסיעת מבחן, לאחר כל טיפול שביצעתם ברכבכם, מה שיקנה לכם את התחוטיפול לרכב - מוסך מורשהשה בהבדל של לפני ואחרי טיפול לרכב. כדאי שיהיה לכם אומדן מחיר נכון, לגבי סוג הטיפול שברצונכם לבצע ברכב, מה שיעניק לכם את האינדיקציה הנכונה למחיר ותוכלו להתכונן מראש לתקציב.

הקפידו על חלפים מקוריים לרכב

אם תקפידו על חלפים מקוריים לרכב, הרכב שלכם יישמר , היות וכאן אין מקום לחסוך בחלפים יד שנייה או תואמי חלפים. זול הוא תמיד יהיה ביוקר מאוחר יותר וחבל שתתרוצצו סתם בין מוסכים, כאשר יש לכם מוסך מורשה שתוכלו לסמוך על הטיפולים והתיקונים שהוא יבצע ברכבכם על הצד הטוב ביותר, כאשר כל טיפול יהיה מתועד ותקבלו עליו אחריות מלאה. בכל מוסך מורשה, יאמרו לכם מתי להגיע ויצמידו פתק על פי מספר הקילומטרים, כך שתדעו מה הטיפול הבא ומתי עליכם להגיע שוב אל המוסך המורשה.

לא ניתן להוסיף תגובות