קרוז

קרוז

שייט תענוגות זהו למעשה קרוז בשם הלועזי. מדובר בחופשה מסוג שונה המבטיחה חוויה ייחודית בחו"ל. היא מתנהלת בצורה שונה לחלוטין מכל חופשה אחרת בבית מלון הנערכת בארץ או בעולם.

אניות הנופש הן כמו בית מלון צף כאשר בית המלון הוא בעצם גם אמצעי התחבורה. שם גם לנים ושם נערכות הארוחות כך שהמפליגים נהנים מתנאים מדהימים של חופשה החוסכת להם לפרוק ולארוז מזוודות מחדש בכל פעם. החופשה בצורה הזו אף חוסכת את ההתלבטות בדבר מקום הלינה או המקום בו יאכלו. מדובר בחופשה שלא משעמם בה לרגע. החופשה עמוסה בשלל פעילויות ואטרקציות כך שבהחלט מדובר בחבילה מושלמת ממש.

למי מתאים טיול כזה?

קרוז עשוי להתאים ולתת מענה כמעט לכל אחד. עשויים ליהנות ממנה זוגות בירח דבש, אך גם משפחות עם ילדים עשויים ליהנות מטיול כזה. האטרקציה הייחודית נותנת את המענה לכל אחד כאשר ניתן לבחור בטיולים המתאימים לרמה ולאופי המשתתפים כאשר האניה עוגנת בתחנות העצירה שלה.

גם בתוך האנייה עצמה ניתן לבחור לכל אחד בכל גיל את התכניות המתאימות. כך לדוגמא ישנן הפעילויות עבור הילדים וישנן גם הפעילויות למבוגרים. יש אניות אשר בהם מציעים אף קורסים או סדנאות למשתתפים במיוחד כאשר מדובר בהפלגות ארוכות. כך שהזמן בהחלט מנוצל היטב וכל אחד מוצא את המענה המבוקש המתאים לו.

למה כדאי לבחור בקרוז?

טיול בקרוז הוא טיול עם יתרונות רבים. מדובר באניות יציבות במיוחד, בדרך כלל אין סיכון לחלות במהלך ההפלגה במחלות ים. האניות נוחות ומותאמות לטיול. יש בהם מגוון גדול של פינוקים אשר אין בדרך כלל באניות קטנות, כמו מתקני ספורט, בריכות שחייה, חנויות ועוד. בקרוז נהנים המפליגים מארוחות משובחות המוגשות להם בשפע רב עם ארוחות ביניים מפנקות ופינוקים לאין ספור.

בקרוז ישנם חדרים ברמות שונות כאשר המחיר כמובן ישתנה בהתאם. חדר פנימי יהיה זול יותר מחדר הפונה לים. כך גם חדר בקומה גבוהה יהיה יקר יותר ביחס לחדר הממוקם בקומה נמוכה. למי שרוצה להתפנק עד הסוף, ישנה אפשרות של סוויטות רחבות ידיים, ובקיצור, חופשה מהחלומות ממש!

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים