קישוטים לפסח

בליל הסדר, קיימת חשיבות רבה לעיצוב השולחן. ניתן לעצב שולחן עם קישוטים לפסח, אשר יהיו מדברים פשוטים לכאורה, כגון שקיות נייר, אגרטלים, קופסאות קרטון קטנות אשר ניתן להדביק עליהם נייר בגוון פסטל וליצור מהם קישוטים מעניינים עם פרחים רבים בגוונים עליזים וחגיגיים. יש כאלה שניחנים בחוש יצירתי לעיצוב שולחן הפסח באמצעות סידור יפה ואסטטי של מפות, מפיות, כלי הגשה ואוכל נאים, סכו"ם מעוצב וחגיגי אך הקישוטים, הם אלה שימשכו את עיני האורים ויעניקו להם הרגשה נהדרת של אווירת חג וצבעים שמחים.

גוונים אביביים לקישוטי שולחן הפסח

יש לבחור בגוונים אביביים כמו למשל צבע וורוד, שהוא אביבי, צבע שמסמל תקווה התחלה ומאיר את עיני האורחים תוכלו למצוא קישוטים לפסח בגוונים אלה, או כלים חד פעמיים לפסח כגון מפיות, נרות אגרטלים ופרחים קטנים ועדינים שיפוזרו על פני שולחן ליל הסדר. גם סידור פרחים בסלסילת קש מלאה בפרחים,  והיא תעשה את העבודה, יש לקשור את הסלסילה בסרט וורוד, אדום או לבן ולהציב אותה במרכז השולחן. גם פמוטי זכוכית גדולים, יגרמו לשולחן להיראות מרשים, יוקרתי וחגיגי. מצאו פמוטים מיוחדים והציבו אותם בצדי השולחן באופן שיהיה בו מרחק סימטרי.

גם מפיות יהוו קישוט מיוחד לשולחן החג

אל תשכחו שילוב של מפיות וגוונים מיוחדים שניתן למצוא ,יעשו עבודה מצוינת. תוכלו ליצור צורה של מפיות מגולגלות ויש להשקיע מחשבה בעיצוב שלהן על גבי שולחן הפסח. ישנם חבקים מיוחדים שהם עצמם מהווים קישוטים לפסח. תוכלו להשקיע הרבה עיצוב, כזה שיהיה מיוחד ועדין ולא עמוס מדי, מה שיקנה את האווירה הרצויה לכם בחג הפסח. רעיונות תוכלו למצוא ברשת, במגזינים לעיצוב הבית ולמצוא תמונות שונות של רעיונות לעיצוב שולחנות חגיגיים.

גם כלי השולחן יכולים להיות מיוחדים  למשל כלי ההגשה שהם מסודרים בשלוש קומות, בגוונים מיוחדים ובעיצובים מושכים. יש כאלה שמפזרים פרחים קטנים על פני כל השולחן כאשר גוון המפה הוא אחיד ובהיר, מה שמגוון ומעניק קונטרסט מעניין בשולחן שכולו חג. גם אם לכם יש רעיונות מיוחדים שניתן להכין מהם קישוטים, אפילו אם מדובר בחומרי גלם פשוטים, תוכלו להכין כיד הדמיון, קישוטים לשולחן החגיגי לליל הסדר.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים