ניקוי רעלים מיצים – לנקות את הגוף בעזרת מיצים

פרי לניקוי מיצים

בין אם אנחנו שמים לב לזה ומודעים לכך ובין אם לא, הגוף שלנו צורך לא מעט מרכיבים שאינם בהכרח בריאים עבורו, מרכיבים שונים שאפשר לומר שהם רעלים עבור הגוף שלנו בכלל ובפרט עבור חלקים שונים ממנו. אלה יכולים להיות שומנים, סוכרים ומרכיבים אחרים.

על מנת להתמודד על המרכיבים הנ"ל, הרי שאנחנו יכולים לנקות את הגוף שלנו מעת לעת בעזרת שורה של פעולות, החוכמה היא לדעת כיצד לעשות את זה בצורה נכונה וכן כיצד למצוא תחליפים נכונים שיספקו אותנו, גם בשביל שנהיה שבעים וגם בשביל שנוכל לקבל את המרכיבים שחשובים לגוף שלנו.

אחת הדרכים לעשות, היא באמצעות ניקוי רעלים מיצים. כלומר, אנחנו צריכים לנקות את הגוף שלנו מכל המרכיבים השונים שנכנסו לתוכו ובמקביל לצרוך מרכיבים וחומרים בריאים, אותם נוכל לקבל דרך מיצים שונים.

לפני שנסביר על התהליך, חשוב לומר שהוא לא מתאים בהכרח לכל אחד ומי שמבקש לעבור אותו צריך לבדוק שהוא אכן נכון עבורו.

כיצד מתבצע התהליך בפועל

תהליך של ניקוי רעלים מיצים מתבצע באופן הבא. תחילה אנחנו מנקים את הגוף שלנו מרעלים שונים שאנחנו מכניסים אליו על בסיס קבוע. בין אם זה באמצעות "גמילה" מאותם מרכיבים, ובין אם זה באמצעות פעולות פיזיות שונות אשר אמורות להתבצע על ידי גורמים מוסמכים, בהתאם לתוכנית פעולה ברורה.

בשלב השני, אנחנו מתחילים לשנות הרגלי תזונה, הרגלי צריכה. אנחנו מתחילים לצרוך מיצים שונים שמכילים מרכיבים מסוימים. אלה יכולים להיות פירות, ירקות, ומרכיבים אחרים. מן הסתם, אנחנו צריכים לוודא שכל מיץ שאנחנו מבקשים לצרוך, יש בו את כל המרכיבים האידיאליים עבורנו, יש בו את כל האלמנטים שאנחנו צריכים על מנת לקיים אורח חיים בריא.

צריך להדגיש, המעבר מצריכת מזון מוצק לצריכת מיצים, בריאים ככל שיהיו, איננו פשוט ולא קל. הוא מחייב אותנו לבצע שינוי בחשיבה. אנחנו מוותרים על לא מעט דברים שאנחנו אוהבים, על לא מעט דברים שהתרגלנו לאכול במשך שנים רבות. אך התוצאה תהיה אופטימאלית עבורנו.

לא ניתן להוסיף תגובות