פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

בכל שנה אנו שמחים מצד אחד לצאת לחופשה המשפחתית שציפינו לה, אך מצד שני יש לנו בעיה להיפרד בתקופת הנופש מחיית המחמד שלנו- כלבנו האהוב. מומלץ למצוא פנסיון לכלבים, הנמצא בקרבת מקום המגורים, על מנת שיהיה לכם נוח להביא ולהחזיר את הכלב הביתה כאשר תחזרו. יש למצוא פנסיון שלא יהיה צפוף מדי {סכנה למחלות} לבדוק היטב את רמת ההיגיינה והניקיון. כאשר מדובר על פנסיונים קטנים, אדם אחד מבצע את העבודה זה לא מספיק, כי יש לוודא, כי קיים אדם נוסף שיתחזק גם את הפנסיון.

מדובר על עבודה רבה, היות והפנסיון אינו צריך להיות מוזנח ולהריח מריחות בלתי נעימים. יש לוודא לגבי סוג המזון שמוגש לכלבים, היות וכלב צעיר וכלב מבוגר, אוכלים מזון מיוחד וישנם פנסיונים לכלבים, אשר אינם מתחשבים בצרכי הכלבים ויש לברר את הפרטים החשובים הללו מראש.  בררו אם קיימת אפשרות של אילוף כלבים, היות ובהרבה פנסיונים, ישנם מאלפי כלבים מן השורה הראשונה, אשר רואים את החופשה שבה בעלי הכלב משאיר אותו בפנסיון, הזדמנות פז לאילוף וחינוך הכלב. וזאת כמובן אם הוא אכן בגיל המתאים.

הכלב אינו רגיל חברת כלבים?- הודיעו על כך לבעל הפנסיון

ישנם כלבים שהם יותר חברותיים וישנם שהם לא חברותיים, במיוחד כלבים שהם מבוגרים יותר, או בעלי אופי תוקפני וטריטוריאלי. כאשר תבחרו פנסיון לכלבים מקצועי, יהיה מי שמומחה בהתנהגות כלבים ולרוב, מדובר על מאלף אשר נמצא במקום וצוות שחי ונושם שנים רבות את התנהגות הכלבים. מומלץ ליידע את בעל הפנסיון לגבי התנהגותו של הכלב, כך שבעל פנסיון ידע היכן לטפל בו ואם יש להרחיק אותו מכלבים אחרים ולטפל בו אישית, באמצעות טיולים משחקים כאשר הוא לבד עם הכלב.

בחרו את פנסיו הכלבים ממש כפי שתבחרו מסגרת לילדיכם

כמו שכל הורה מכיר את הילד שלו, כך גם בעל הכלב מכיר את הכלב שלו והוא זה שיכול לדעת איזה סוג של פנסיון לכלבים יש לבחור עבורו, אם קטן, בינוני והעיקר שיהיה נעים. ישנם כלבים שנהנים משהייה חברת כלבים אחרים והם אפילו יביעו התנגדות כאשר הם יצטרכו לחזור אל ביתם. הכול כמובן תלוי בבחירה שלכם.

לא ניתן להוסיף תגובות