גנרטור להשכרה

השכרת גנרטור לאירוע

אירועים רבים מתקיימים במקומות סגורים או בחצרות ואתרים הצמודים למבנים בהם קיימת תשתית חשמל מסודרת. יחד עם זאת, אירועים רבים אחרים מתקיימים בחיק הטבע, בחופי ים, ביערות קק"ל ובמקומות נוספים שאין בהם תשתית חשמל מסודרת. כאשר האירוע הינו גדול ונחשב ויש למפיקיו רצון לערוך אותו בצורה מכובדת הרי שיש צורך להקים באתר הנבחר תשתית מתאימה. בכל אירוע כזה יש צורך בחשמל שנועד לספק אנרגיה לכלים חשמליים שונים המשמשים את בעלי המקצוע הרבים המגיעים.

על פי רוב, האוכל המגיע לאירועים בשטח מוכן במטבחי הקייטרינג ומובל במשאיות מיוחדות. יחד עם זאת, יש צורך בחימום וקירור מזון ומשקאות מסוימים ועוד. בנוסף,  יש צורך בציוד הגברה משוכלל הפועל על אנרגיית החשמל ועוד. את החשמל בשטח ניתן להשיג רק על ידי גנרטור מתאים אותו ניתן לשכור מחברה המספקת ציוד לאירועים. גנרטור להשכרה יכול להגיע במפרטים שונים הנבדלים אלו מאלו בתפוקת האנרגיה המופקת ממנו ובאלמנטים אחרים. יש לבחור אותו בעיקר על פי כמות צריכת החשמל הנדרשת, בהתאם לסוג המכשירים המופעלים על ידם ובהתאם לפרמטרים אחרים.

מבחינים מכאלו המספקים אנרגיה של 1100 וואט ועד לגדולים של כ 5500 וואט. דגמים אלו הינם המבוקשים ביותר ומנועיהם מופעלים על ידי בנזין אותו ממלאים במיכל הנמצא בתוכם. יש כאלו המגיעים עם מייצב מתח שיש בו רכיב הדואג לכך שזרם החשמל המופק יהיה יציב. ציוד הגברה, מקרנים, מכונות דיגיטאליות ומכשור אחר רגישים מאוד לתנודות זרם החשמל והסכנה היא שחלקים בהם יישרפו בעת קבלת זרם שאיננו מווסת כהלכה. משום כך,  חשיבותו של  גנרטור להשכרה עם מייצב מתח.

יש צורך להפעיל כל דגם בזהירות. הדבר אומר מילוי דלק כאשר הוא כבוי, העמדה על משטח ישר ובמקומות מותרים, סימון שטח סביבו למנוע התקרבות ילדים וכן הלאה. בנוסף, יש צורך לדעת להפעילו נכון. חברה מקצועית מספקת ייעוץ והדרכה בכל הנושאים הללו ואם תתבקש, אף תוביל אותו למקום האירוע, גנרטור להשכרה המסופק על ידי חברה בעלת מוניטין יהיה אמין מאוד מאחר והוא מתוחזק היטב כל העת. לפני מסירתו הוא ייבדק בקפדנות.

לא ניתן להוסיף תגובות