סטודנטים? – ככה תוכלו לממן את הלימודים שלכם

הלוואה

אם אתם סטודנטים או מתכוונים להיות כאלה בקרוב, חשוב שתדעו כי שכר לימוד בארץ אינו זול במיוחד, ולכן חשוב כבר עכשיו להבין מהן מקורות המימון שלכם בכל הנוגע לתשלומים למוסד האקדמי בו אתם בוחרים ללמוד. כיום ישנם מאות אלפי סטודנטים שלומדים בכל רחבי הארץ שמחפשים את הדרך לשרוד את התקופה הסטודנטיאלית עם התשלומים האמורים למוסד הלימודים.

אבל כיצד עושים זאת? הנה כמה טיפים טובים!

הלוואות – אחד הדרכים לממן את הלימודים היא כמובן דרך הלוואה לסטודנטים. כיום גם בנקים מסחריים וגם חברות חוץ בנקאיות מציעות לסטודנטים הלוואת בתנאים שנחשבים טובים יותר משמע: עם ריביות נמוכות והחזרים דחויים או דרך תשלומים נוחה יותר. כיום ישנן שלל סוגים של הלוואות בניהן: הלוואת גרייס, בלון, הלוואות בריבת צמודה למדד ועוד. לכן יש להתייעץ ולבחור את זאת המתאימה ביותר לאורח החיים שלכם.

הלוואה

מלגות– דרך נוספת שבאמצעותה רבים מהסטודנטים ממנים את הלימודים שלהם היא באמצעות מלגה. כיום אפשר לקבל שלל מלגות בניהן: מלגות ספורטאי מצטיין, מלגות על ידי התנדבות בקהילה, עוד אפשר לקבל מלגה לפי השתייכות עדתית, מלגת פר"ח ועוד. נסו לבדוק עם מוסד הלימודים מהי הדרך לקבל את המלגה שתעזור לכם לממן את שנת הלימודים.

עבודה בחצי משרה – עוד כדי לממן את הלימודים ניתן לבצע פריסת תשלומים נוחה מול מוסד הלימוד ולעבוד בזמן הלימודים בחצי משרה. נסו כמו מרבית הסטודנטים לשלב את הלימודים עם עבודה נוחה שתאפשר לכם גם להציץ מידי פעם בספרי הלימוד, תוך שבכך תוכלו לסלול את הדרך שלכם אל התואר.

לסיכום, אם אתם רוצים ללמוד ולהשלים לתואר או תעודה, לא צריך להתעצל! נסו כבר עכשיו לברר אודות מקורות המימון הטובים ביותר, נסו לחפש אחר משרה חלקית או התנדבות שתסייע לכם לקבל מלגה ועשו הכל על מנת להשלים את שנת הלימודים בצורה טובה!

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים