דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP

לרבים יש מדפסות הזרקת דיו, קשה למצוא בית או עסק ללא מדפסת אחד מהשמות הנפוצים של המדפסות הינה מדפסת HP. לאחר רכישת מדפסת, ההוצאה היחידה שיש לבצע אחת לתקופה מסוימת היא רכישת דיו למדפסת HP. יש לבחור נכון מקום שממנו תרכשו את מחסניות הדיו. יש לדעת, כי בתוך ראשי הדיו ישנו הדיו שבו תשתמשו במדפסת. במידה וראש הדיו יהיה פגום, זה יפגע באיכות הדף המודפס ואפילו במדפסת עצמה. זו הסיבה שיש לרכוש את ראשי הדיו שלכם באמצעות דגם המדפסת, כך שראשי הדיו יתאימו.

עלות דיו למדפסת HP אינה זולה ולכן יש לחסוך ככל שניתן בהדפסות ולעבוד עם המדפסת באופן שיהיה חסכוני ביותר. יש לרכוש את ראש הדיו מחנות שמציעה את ראשי הדיו במחיר שיהיה אטרקטיבי. בגלל שראשי הדיו הם למעשה מחסנית פלסטיק אשר מכילה את הדיו, תוכלו  לרכוש כלים מיוחדים ואם ידכם מיומנת, תמלאו את הדיו מחדש במחסנית, מה שיחסוך לכם בהוצאות באופן ניכר.

דיו מקורי או דיו חלופי למדפסת HP?דיו למדפסת HP

רוב הציבור מעדיף לרכוש דיו מקורי, במיוחד כאשר מדובר על דיו למדפסת HP. המחיר של דיו זה הוא מאוד גבוה אך על פי סקר שנעשה בין חברות ובתי עסק אשר משתמשים הרבה במדפסת, 80% רוכשים דיו מקורי ואילו, רק 20% רוכשים דיו חלופי עבור המדפסת. בשוק הפרטי, זה שונה, רוכשי דיו מקורי הם  60% ואילו רוכשי דיו חלופי הם 40%. למעשה, האיכות של הדיו החלופי,אינה נופלת מאיכותו של הדיו המקורי, מה שחשוב הינה שיטת המילוי.

רכישת דיו מרשתות ידועות

ישנן רשתות ידועות אשר משווקות את כל הציוד המשרדי וראשי דיו למדפסת HP כלול במוצרים אלה, וישנן רשתות שההבדל בין מחסנית דיו מקורית לחלופית הוא בהפרש של כמה עשרות שקלים. השאלה היא אם אתם מדפיסים יותר בדיו צבעוני למשל כאשר אתם מדפיסים תמונות צבעוניות, יש לרכוש ראשי דיו מקורי למען איכות הדפסת התמונות. אם מדובר יותר על מסמכים וקבצי וורד, הדיו השחור תוכלו לרכוש אותו במחיר זול באמצעות מחסנית דיו חלופית או מילוי דיו.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים