המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

בטיחות בדרכים

עשרות אלפי נהגים פונים מידי שנה אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ישנן סיבות שונות אשר מניעות אותם לכך כפי שנמנה להלן.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים זהו למעשה זרוע של משרד הבריאות. ניתן להגדיר אותו כרופא האישי של משרד הרישוי. ככזה, הוא מייעץ למשרד הרישוי על איזה נהג ניתן לסמוך מבחינת הכושר הגופני ואיזה נהג חייב לרדת מהכביש. אל המכון מופיעים מידי שנה עשרות אלפי נהגים על מנת להיבדק האם הם כשירים מבחינה בריאותית להמשיך ולנהוג. מדובר בנהגים שכבר נמצאים על הכביש אך מסיבות שונות הם אמורים להיבדק מחדש.

ניתן למנות בין היתר

מי פונה אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

בטיחות בדרכים

  • נהגים שרוצים לשדרג את הרישיון שלהם ולהוציא רישיון לרכב ציבורי או לרכב משא כבד.
  • נהגים שבעברם עבירות תנועה חמורות.
  • נהגים אשר נהגו תחת השפעה של סמים.
  • נהגים שסובלים מבעיות רפואיות חמורות אשר עלולות לסכן אותם בעת הנסיעה, כמו אפילפסיה, סוכרת, בעיות ראייה או בעיות לב וכדומה.
  • נהגים אשר המשטרה או הביטוח הלאומי כמו גם רשויות הצבא דיווחו עליהם.

הופניתי אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. מה זה אומר?

למעשה הרבה מהנהגים אשר מופנים אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, לא באמת מבינים מה עומד בפניהם ומהו למעשה תפקידו של הגוף הזה המכונה המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ברוב המקרים הם גם לא יודעים מה הם יכולים לעשות בכדי לצמצם את הנזקים והם לא ממשיכים להבין גם כאשר הם עומדים מול הוועדה שמעל למכון הרפואי.

פונים אל עורך דין למכון רפואי

חשוב לדעת כי במקרים מעין אלו, מומלץ מאוד כי הנהג יפנה לקבל סיוע וליווי מקצועי של עורך דין מיומן. זאת על מנת שהוא יקבל את הייצוג ההולם אשר יסייע לו להציל את רשיון הנהיגה שלו.

כאשר אנחנו פונים אל עורך דין מנוסה ומקצועי, הוא ידע איך וכיצד לגשת אל התיק. הוא ידע להבין את הטבלאות ואת ההסברים שבתיק וישכיל למנוע נזקים מיותרים לעתיד.

לא ניתן להוסיף תגובות