מטען למחשב נייד – למה חשוב לקנות מטען מקורי וכיצד עושים את זה

מטען למחשב נייד – למה חשוב לקנות מטען מקורי וכיצד עושים את זה

אחד החלקים המהותיים ביותר במכשיר נייד, בין אם מדובר בפלאפון, שואב אבק או כל מכשיר אחר, זה המטען שלו. זה החלק שמאפשר לנו להטעין את הבטרייה של המכשיר כך שנוכל להשתמש בו בצורה טובה לאורך זמן.

לכן, גם כשאנחנו רוכשים מחשב נייד עלינו לבחון איזה מטען הוא צריך, איזה מטען יכול לשמש אותו על מנת שנוכל לעבוד עליו בצורה יעילה לאורך זמן. אנחנו יכולים למצוא מטענים מקוריים, מטענים רגילים, אשר מקבלים אותם ביחד עם המחשב בעת רכישתם. מדובר על מטענים שיכולים לעבוד במשך שנים רבות ללא שום בעיה, מבלי לגרום נזק למחשב ומבלי להפריע לתפקוד שלו.

לצד מטענים מקוריים, אנחנו יכולים למצוא מטענים אוניברסאליים, לא מקוריים, כאלה שיכולים להתאים לכל מחשב, בין אם מדובר במחשב נייד רגיל או במחשב אולטרא נייד, קרי קטן יותר. אותם מטענים יש להם יתרון אחד גדול והוא, אנחנו יכולים להשתמש בהם בכל מחשב לכל דבר. כלומר, אם נניח אנחנו נוסעים למקום מסוים ואין בו מטען מקורי, אז אפשר להשתמש במטען זה במקום. הוא מאפשר לנו להשתמש במחשב בכל עת, בכל צורה ובכל זמן.

עם זאת, תמיד עדיף לקנות מטען מקורי, מטען של החברה ממנה רכשנו את המחשב. אנחנו יכולים לרכוש אותו גם באתר או בחנות של החברה עצמה, וכן במקומות נוספים, כולל חנויות מחשבים וחנויות אחרות אשר מחזיקות ברשותן מטענים של מחשבים ניידים, עבור לקוחות שמחזיקים ברשותם מחשבים של חברות שונות.

לפני שנסביר מדוע עדיף לקנות מטענים מקוריים למחשבים ניידים, צריך להדגיש כאן, אם אנחנו מחליטים לרכוש מטען מקורי, חשוב שאנחנו נבחן את המפרט שלו וכן את אופי השימוש שאנחנו יכולים לעשות במטען על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית לאורך זמן ולשמור על המחשב. על כן, זה לא מספיק רק לקנות מטען של חברה ממנה רכשנו את המחשב, אלא אנחנו צריכים לקנות מטען שמתאים ספציפית למחשב שלנו.

מדוע משתלם ונכון לנו לקנות מטען מקורי למחשב

ישנן מספר סיבות מדוע משתלם לנו לקנות מטען מקורי למחשב נייד.

ראשית, מדובר על מטען שבטוח במאה אחוז למחשב שלנו. אנחנו לא צריכים לחשוש שמא המחשב שלנו ייפגע או שמא המטען לא יוכל לספק לו את העבודה הרצויה. ברגע שאנחנו קונים מטען מקורי, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא אפקטיבי, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא ישרת אותנו כמו שצריך. מטען חלופי, יכול לעבוד ויכול שלא, הוא יכול לעבוד תקופה מסוימת ואז להיהרס.

שנית, כשאנחנו רוכשים מטען מקורי, אנחנו מקבלים עליו אחריות מלאה, מה שאומר בעצם, שאם חס וחלילה קורה לו משהו, אז תמיד נוכל לקבל מטען חדש. לעומת זאת האחריות של מטען חלופי איננה דומה, אם בכלל יש עליו אחריות. אומנם הוא זול יותר, אך אם אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם בעיה מסוימת, סביר להניח שזה לא ישתלם לנו.

שלישית, מטען מקורי עובד בדיוק על פי המשאבים של המחשב, במובן הזה שהוא לא גורם להוצאות חשמל מיותרות. הוא פועל בדיוק על פי הקצאת המשאבים שלו. כלומר, אנחנו לא נמצא את עצמנו מבזבזים חשמלי שלא לצורך.

ארבע, בסופו של דבר, מטען של מחשב נייד מחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר מטענים אחרים. הוא עשוי מחומר חזק יותר ולכן אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא ישרת אותנו לאורך זמן רב מבלי שנידרש להחליף אותו. לעיתים מדובר על מספר שנים רבות.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים