עורך דין פינוי בינוי – למה צריך לשכור את שירותיו

עורך דין פינוי בינוי

אחד מהפרויקטים הגדולים ביותר בתחום הבנייה, זה פינוי בינוי. מדובר על פרויקטים במהלכם חברה קבלנית לוקחת על עצמה לפנות את הדיירים ממבנה ישן, להעביר אותם אל מבנה אחר למשך תקופה מסוימת, בעת הזאת, הם הורסים את המבנה ומקימים על השטח שלו מבנה חדש, מודרני, כאשר הדיירים מקבלים בו דירות לצד דיירים חדשים שנכנסים אל המבנה.

באופן טבעי, כשמדובר בפרויקט כל כך גדול, פרויקט שכולל כל כך הרבה פרטים, אז מוטב להשתמש בעורכי דין שמתמחים בתחום. אלה ילוו הן את הדיירים והן את החברה הקבלנית (גם לה יש עורכי דין מטעמם).

עורך דין פינוי בינוי מלווה את הדיירים מהשלב הראשון, זה אומר, מהשלב בו הם מקבלים פנייה מהקבלן, אז צריך לוודא מה מהות הפנייה, מה הוא מציע, מה זה דורש מהם, מה הם מקבלים ועוד. בהמשך התהליך, הוא ילווה אותם גם מול החברה וגם מול הרשויות אם יהיה צורך. הליווי יתבצע גם בשביל לפתור כל בעיה שעולה, לבצע כל בירור שנדרש, וכמובן אם יש צורך לפנות לבית משפט או לערכאות שונות, אז הוא יבצע גם את זה.

מדוע צריך לשכור עורך דין

יש לכך שני הסברים מאוד פשוטים, ברורים מאליהם. ההסבר הראשון הוא, אם אנחנו נכנסים לפרויקט כזה, סביר להניח שעם כל המידע שעומד לרשותנו, עדיין אין לנו את הידע והניסיון שיש לחברה או לקבלן. לכן רצוי שאנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין שיוכל ללוות אותנו ולעזור לנו בתהליך.

הסבר שני, תהליך כזה הוא מורכב, הוא כולל הרבה מאוד פרטים, הרבה מאוד בירוקרטיה. אנחנו לא יכולים לעשות אותו לבד. אנחנו חייבים להשתמש בשירותיו של עורך דין פינוי בינוי מקצועי שיוכל ללוות אותנו.

עורך דין מקצועי ומנוסה, יכול לחסוך לנו זמן, יכול לחסוך עלויות, הוא יכול לעזור לנו לקבל את ההחלטות הנכונות עבורנו. אנחנו לא נצטרך לבצע את הדברים לבד. כל התהליך יתבצע עם ליווי שלו, וכך נוכל לעבור את התהליך מתחילתו עד סופו בצורה מוצלחת.

עורך הדין ליאור עמידור

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים