מחפשים גנרטורים למכירה?

מכירת גנרטורים

מדוע יש משקי בית בישראל, שרכשו והתקינו גנרטור פרטי? לחברת החשמל יש מגבלות. בחודשי החורף, נוצרים עומסים של ביקוש חשמל. לא תמיד יכולות הייצור של חברות החשמל, עומדות בעומס. ואז, נוצרת קריסה זמנית של החשמל. נוצרות הפסקות חשמל זמניות. לפעמים, יש סופות חזקות, המפילות עצים, ופוגעות בעמודי חשמל. ואז, במהלך הסופות הללו, נותרים בתים רבים בישראל ללא חשמל.

היכן ניתן לקנות גנרטורים?

לא בכל חנות אפשר לקנות גנרטורים. עסקים רבים משכירים גנרטורים, וציוד נוסף לאירועים. אולם, ישנם עסקים המומחים בייבוא של גנרטורים איכותיים, השכרתם, וגם מכירת גנרטורים. ההבדל בין עסקים אלו לבין עסקים אחרים של השכרת ציוד, הוא שעסקים המומחים בגנרטורים, יתמקדו בעיקר במכירה והשכרה של גנרטורים, ומערכות חשמל נוספות. יהיה מגוון איכותי של גנרטורים מסוגים שונים, שחלקם מופעל על בנזין ודיזל, וחלקם מופעל על מים, או פנלים סולאריים.

ממי מייבאים את הגנרטורים?

חלק מהמומחיות של חברה המשווקת גנרטורים, נמדדת ביצרנים ובמדינות מהם היא מייבאת את הגנרטורים. ישנם מדינות שונות המייצרות גנרטורים. חלק מהם יצרניות איכותיות, וחלק מהן פחות. חברה מקצועית לגנרטורים, מייבאת את הגנרטורים האיכותיים ביותר, גם אם הם יקרים מאוד.

האם רווחי לקנות ולהשכיר גנרטורים ניידים?

עסקים רבים, מומחים בכך שמרכזים תחת קורת גג אחת, את כל הציוד להשכרה בשביל אירועים. שולחנות, כיסאות, מערכת הגברה, צלחות, ועוד. חלק מהשירות שלהם, כולל השכרת גנרטורים. האם ההשקעה של חברות ההשכרה ברכישת גנרטורים משתלמת? אם החברה מתנהלת בצורה עסקית נכונה, הרי שההשקעה משתלמת. עלות רכישת גנרטור קטן נייד אינה יקרה מאוד. מחירי השכרת גנרטור, מתחילים במקרה הטוב מ200 ₪ לערב. כך, שלאחר 30-40 ימי השכרה, ההשקעה מוחזרת. את הגנרטור, מומלץ לחברות לרכוש בשלב שיום יום הם מקבלים הזמנות. וכך, יחזירו תוך חודש חודשיים את ההשקעה.

איך מפעילים את הגנרטור בעת הפסקת חשמל?

כאשר בניין רוכש גנרטור, הוא ממקם אותו במיקום צדדי. יש חיבור של הגנרטור, לחוטי החשמל בבניין. אך, באופן השוטף, הגנרטור אינו מופעל. אך כאשר יש הפסקת חשמל, הגנרטור יתחיל לפעול באופן אוטומטי. וכך, בעת הפסקת חשמל, ימשיך לזרום חשמל בחוטים. וכך, יהיה חשמל בבניין לכל אורך הפסקת החשמל, גם אם היא תהיה רק לכמה דקות. כמובן- אם הפסקת החשמל תהיה לכמה ימים, הגנרטור יופעל לכמה ימים. כאשר יחודש זרם החשמל המרכזי של חברת החשמל, תופסק פעילות הגנרטור.

ניק מערכות מוכרת לכם גנרטורים איכותיים.

"ניק מערכות", מוכרים לכם גנרטורים איכותיים ביותר, תוצרת גרמניה. אפשר לרכוש גנרטורים שקטים, לצד גנרטורים רועשים. גנרטורים קטנים ניידים, לצד גנרטורים גדולים. הרוכשים מקבלים כמובן אחריות, סיוע בהתקנה, והדרכה. אם יש תקלה בגנרטור, צוות הטכנאים המקצועיים של החברה, יגיעו לתקן לכם את התקלה בגנרטור.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים