דשא סינטטי נפוליאון – להשתמש בדשא הכי איכותי שיש

מי שמכיר את התחום של דשא סינטטי יודע, שיש קטלוג נרחב של סוגי מרבדים אשר יכולים לקשט את הבית בצורות שונות, בין אם זה בחלקו הפנימי ובין אם זה בחלקו החיצוני. כל אחד מסוגי המרבדים מכיל מאפיינים מסוימים אשר הופכים אותו לאיכותי ברמה מסוימת ומשתלם להשתמש בהם.

אחד מהסוגים הכי פופולאריים וללא ספק גם אחד האיכותיים, הוא דשא סינטטי נפוליאון. מדובר על דשא שאפשר למצוא היום בלא מעט בתים וכן במבנים ציבוריים רבים בישראל. כפי שנוכל לראות מיד, המאפיינים, הפרמטרים שהוא כולל, הופכים אותו לדשא ברמה מאוד גבוהה, כזה שניתן להשתמש בו לצרכים שונים, כך שהוא ישרת את המטרות שלנו, בין אם זה מבחינת עיצוב ובין אם זה מבחינות אחרות, כולל מבחינות מעשיות.

הייחוד של דשא זה, בא לידי ביטוי, בין היתר, בעובדה שהוא גם מאוד יפה ומרשים אך גם מכיל את כל מה שצריך בשביל שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה תקינה, סדירה, לאורך זמן מבלי שיהיה צורך להחליף אותו ובוודאי מבלי שיהיה צורך לתקן פגמים כאלה ואחרים שיכולים להשפיע.

לפני שאנחנו נציג את המאפיינים של דשא זה, חשוב לומר, רכישת דשא סינטטי זה לא עניין זול, ואנחנו בוודאי לא נרצה לבצע זאת לעיתים תכופות. כשאנחנו רוכשים מרבד כזה או אחר, הרי שנרצה להשתמש בו לאורך שנים רבות עד שנחליט להחליף אותו. לכן, עלינו לחפש מרבד איכותי, מרבד שישתלם לנו לשלם עליו סכום גבוה, בידיעה ברורה, שמדובר במוצר שישרת אותנו זמן רב. לכן ישתלם לנו לרכוש דשא סינטטי מסוג נפוליאון.

מה הם המאפיינים של נפוליאון

דשא סינטטי נפוליאון מכיל מספר מאפיינים שהופכים אותו לאיכותי ועל כן גם לפופולארי ואטרקטיבי בעיניי משתמשים רבים:

ראשית, הוא עשוי מצפיפות גבוהה של סיבים, פרט שנחשב משמעותי בכל עת כשאנחנו מחפשים דשא סינטטי. כאן הכוונה לצפיפות של למעלה מ-18 אלף למטר רבוע.

שנית, הוא מגיע במגוון גוונים טבעיים. כך שאנחנו יכולים לבחור את הצבע המועדף עלינו. מ הסתם, מדובר על צבע ירוק בסגנונות שונים.

שלישית, מדובר על דשא במרקם מאוד נעים, מאוד נוח ועדין למגע. זה מאפשר לנו לשבת, לשכב או לשחק עליו, בתחושה טובה, מבלי שנרגיש שום דבר שעלול להפריע לנו. יהיה לנו גם הרבה יותר נוח לשלוח את הילדים והנכדים שלנו לשחק עליו.

ארבע, הדשא כולל מסנני קרינה מהסוג הגבוה ביותר, מסננים ברמה מאוד משמעותית, ששומרים על הדשא בימים חמים.

חמש, הדשא מגיע עם חורי ניקוז ייחודיים שמונעים אגירה של מים, ושומרים על אחידות הדשא לאורך שנים.

צריך להדגיש, יש גם משמעות למקום ממנו רוכשים את הדשא, בין אם זה לצורך התקנה איכותית ובין אם זה לצורך קבלת אחריות.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים