פעילות odt – הדבר הנכון עבור העובדים שלנו

סדנא odt

בתור מעסיקים, אנחנו מחפשים דרכים שונות כיצד לגבש את העובדים שלנו, כיצד לייצר מפרטים בודדים קבוצה מגובשת שעובדת ביחד, בשיתוף פעולה, בצורה הרמונית, בצורה שלווה ומסודרת, כמו מכונה משומנת.

ישנן דרכים שונות כיצד לגבש את העובדים, ישנן דרכים שונות כיצד להפוך את תהליך העבודה למסודר ומאורגן. אנחנו יכולים לעשות את זה דרך קביעת כללים וחוקים, על ידי כך שאנחנו נמטיר הוראות ממעלה ונקווה שהם יתממשו בכל הדרכים שמתחתינו.

אך הדבר הנכון לעשות הוא, לגבש את העובדים שלנו באמצעות פעילויות וכלים שונים, חיצוניים לעבודה. למשל, דרך פעילות ODT. פעילות "מחוץ לדלת" כפי שזה מתואר, כלומר, פעילויות שלא מתבצעות במקום העבודה אלא במקומות אחרים.

מדובר על פעילויות שמתבצעות במקום רגיל, פארקים, גני שעשועים, ולא פעם במקומות שמיועדים לכך. הרעיון הוא לייצר תהליך משותף בין העובדים בשביל לגבש אותם. כך הם לומדים לעבוד ביחד בספרה אחת ומביאים את זה לספרה אחרת, קרי למקום העבודה שלהם.

למה זה נכון לעבוד ככה

פעילות ODT, כמו פעילויות גיבוש אחרות הן הדבר הנכון, הדרך הנכונה לגבש את העובדים שלנו. שכן, בצורה כזו, אנחנו גם מייצרים תהליך נעים, כיפי עבור העובדים, אך מעבר לכך, אנחנו גם מאפשרים להם ללמוד להכיר אחד את השני, במקום אחר, משוחרר יותר, מבלי שהם יצטרכו לעשות את זה במשרד, בתנאי עבודה.

אם נניח אנחנו יוצרים יום גיבוש עם משחקים שונים, אז במובנים רבים מעבר לכיף, יהיה קל יותר לעובדים להכיר אחד את השני בצורה כזו, זה יהיה הרבה יותר נוח ופשוט.

צריך לומר, לפני שאנחנו מזמינים פעילות כזו או אחרת ליצירת יום כיף, רצוי ומומלץ לעבור על תוכנית הפעילות, לראות עד כמה היא מתאימה לעובדים, בהתאם לגיל, מצב רפואי, מצב פיזי ועוד, וכמובן על פי משך הזמן שאנחנו רוצים שהתוכנית תימשך. בצורה כזו נוכל לייצר תוכנית אידיאלית, אטרקטיבית לעובדים שלנו, תוכנית שתשיג את התוצאות שאנחנו מצפים להן, בין אם זה לגבי גיבוש העובדים ובים אם זה לגבי ההנאה שלהם ממנה.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים