מערכת כריזה – עניין של בטיחות

רכב משטרה -מערכת כריזה

מערכת כריזה בבית עסק, היא עניין חשוב, לא רק לצורך יצירת תקשורת בין גורמים שונים במבנה, מעבר לכך, מדובר בעניין של בטיחות. נהוג להשתמש במערכת כזו כאשר יש שריפה, כאשר יש התפרצות של חומר מסוכן, כאשר יש בעיה בטיחותית או כל בעיה אחרת שדורשת התערבות של גורמים מסוימים או להבדיל, כאשר יש צורך לפנות גורמים מסוימים.

אך מה עושים אם עובדים במקום אנשים לקוי שמיעה או להבדיל, אם במקום מתבצעות עבודות עם מכונות וכלים שמפעילים רעש עצום שלא מאפשר לשמוע את המערכת? במקרה כזה צריך למצוא פתרונות שונים כיצד להתמודד עם הבעיה.

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם בעיות מסוג אלה, הפתרון הטוב ביותר הוא להתקין מערכת שיש בה לא אפשרות כריזה אלא גם אפשרות להבהב. אנחנו יכולים למצוא לא מעט מערכות אשר מותקנות בהן אופציות של הדלקת פנסים, הבהוב פנסים ועוד, בכל פעם כשקורה משהו. מדובר על מערכות הבהוב שמותקנות ביחד עם אותן מערכות כריזה או לצידן, כך ברגע שמפעילים את מערכת הכריזה, אפשר אוטומטית גם להפעיל את מערכת ההבהוב.

לשם מה זה טוב וכיצד משתמשים במערכת בצורה נכונה

ברגע שאנחנו עובדים עם מערכת כריזה ועם מערכת הבהוב, אנחנו מונעים כל אפשרות שאחד העובדים או כל גורם אחר במבנה, לא ידע לזהות כשמתרחש משהו. כלומר, אנחנו מכסים את כל האופציות האפשריות, הריאליות, בשביל להתריע בפני סכנה מסוימת. ברגע שאנחנו מכריזים על סכנה, פנסים מתחילים להבהב בצורה חריגה, בין אם זה באורות גבוהים ובין אם זה במהירות, וכך כל אחד יכול לראות אותם.

לשם כך, חשוב לא רק להתקין את המערכת אלא יותר מזה, חשוב להתקין אותה במקום נכון. באופן כזה, שהיא תכסה שטחים נרחבים וכל אחד יהיה מסוגל להבחין בפנסים ובכלל במה שהם מספקים.

מן הסתם, אנחנו צריכים להתייחס גם לשאלה, כיצד אנשים עם לקות שמיעה או אנשים שעובדים עם מכשירים וכלים שעושים הרבה רעש, יוכלו לשמוע ולראות את הפנסים בצורה ברורה, נוחה ובטוחה.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים