עורך דין נדלן – לא רק לעסקאות נדלן

עורך דין מקרקעין מומלץ

הרבה פעמים אנחנו שומעים על עורכי דין בתחום הנדל"ן שמתעסקים בעיקר בכל מה שקשור לעסקאות, פרטיות או מסחריות. אומנם זה חלק מהותי בעבודה שלהם, אך הם עושים דברים נוספים ולא מתעסקים אך ורק בעסקאות, כפי שנוכל לראות מיד.

עורך דין נדלן, מתמחה בכל מה שקשור לדיני מקרקעין על היבטיהם השונים, ומכאן שכל דבר שקשור כך או אחרת למקרקעין בכלל ונדלן בפרט, הוא מתעסק בו. זה נכון לגבי נדל"ן פרטי, מסחרי או אחר.

כך למשל, עורך דין שמתמחה בתחום הנדל"ן יתעסק בין היתר, בכל מה שקשור לחלוקת נכסים, חלוקת קרקעות במקרה של ירושות, הוא יתעסק בכל מה שקשור למריבות שכנים במבני מגורים או מבנים מסחריים, כמו כן הוא ייצג דיירים או קבלנים בכל מה שקשור לפרויקטים של התחדשות עירונית, תמ"א 38 ועוד. מן הסתם, אלה רק חלק קטן מהדברים שהוא מתמחה ומתעסק בהם.

אם אנחנו מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ שיוכל לעזור לנו, אנחנו לא נתקשה למצוא אחד כזה. משרדים רבים של עורכי דין מעסיקים הרבה עורכי דין מקרקעין לצד עורכי דין בתחומים אחרים, מעבר לכך שאנחנו יכולים למצוא גם משרדים בלעדיים של עורכי דין בתחום מקרקעין.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

מאחר, כפי שציינו, ישנם נושאים רבים שקשורים לעורכי דין בתחום מקרקעין ונדלן, אז נכון יהיה, אם  נחפש באופן ספציפי איש מקצוע אשר יענה על הצרכים שלנו. ישנם עורכי דין שמתמחים באופן ספציפי בתחום של התחדשות עירונית נניח, שיפוצים ובנייה, תמ"א 38 ועוד, וכן יש עורכי דין שמתמחים ומתעסקים בעיקר בכל הקשור לעסקאות. כאן המקום להדגיש, שזה נכון לא רק לעסקאות מכר אלא גם לעסקאות שכירות.

לכן אנחנו צריכים למצוא מישהו שאנחנו יכולים לסמוך, מישהו שיכול לספק לנו את כל הכלים והמידע הנדרשים בנושא, וכמובן מישהו שיהיה מסוגל ללוות אותנו בכל התהליך, לעמוד בלוח הזמנים שלנו ולבצע את הכל ללא דחיות. בכל מה שקשור לנדל"ן ומקרקעין לזמן יש משמעות ואם נדחה או נפספס, אז עלול להביא להפסד כספי עבורנו או לאובדן הזדמנות טובה לעסקה.

לא ניתן להוסיף תגובות