מקרר חלביה – לשמור את כל מוצרי החלב בצורה נוחה

מקרר

בכל סופרמרקט, מכולת, מעדנייה וכן במגוון מקומות אחרים, אנחנו יכולים למצוא זה לצד זה, מקררים אשר מאכלסים בשר ומקררים אשר מאכלסים מוצרי חלב. כמעט בשום מקום אנחנו לא נראה ערבוב בין השניים.

אין פה רק עניין של כשרות, למרות שמן הסתם זה משחק תפקיד בלא מעט מקומות בישראל, יש פה יותר עניין של חלוקה וסדר. על מנת להקל על הלקוחות שמגיעים למקום למצוא את מה שהם מחפשים, אז מבצעים חלוקה בין מוצרי חלב למוצרי בשר. לכן, אנחנו נמצאים מקרר למוצרים כאלה ומקרר למוצרים כאלה.

בהרבה מקומות קיים הבדל בין המקררים, למרות שיש מקומות שמשתמשים באותו סוג של מקרר, ושניהם עומדים זה לצד זה. מקרר חלביה בדרך כלל יהיה מקרר שקוף, מן הסתם, פתוח הרבה פעמים, בשביל שיהיה ניתן להוציא ממנו בקלות גבינות ומוצרים אחרים. במקרה ומדובר במקרר אשר מאכלס גלידות או קרטונים או בקבוקי חלב, אז סביר להניח שבשביל לשמור על איכות המוצרים, אז הם יהיו סגורים ולא פתוחים.

כיצד בוחרים את המקרר הנכון

אם אנחנו מחפשים מקרר חלביה שיתאים לעסק שלנו, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות, למשך, אילו מוצרים אנחנו רוצים לאכלס בתוכו, איפה וכיצד אנחנו רוצים להציב אותו, וכן, מי קהל הלקוחות שלנו. הרי יש הבדל אם מדובר במקרר שמיועד לאנשים מבוגרים לבין מקרר שמיועד לילדים. ההבדל בא לידי ביטוי בגודל המקרר, בגובה שלו ואפילו בחוזק של הדלתות.

אחרי שאנחנו נדע לאפיין את כל הפרמטרים הנ"ל, אנחנו נוכל לבחור בצורה נכונה את המקרר שלנו. חשוב מאוד לבדוק מגוון סוגים של מקררים, בטרם אנחנו מחליטים איזה מהם לקנות. מאחר וזו קנייה לטווח ארוך, זה יהיה לא נכון לקנות מקרר מבלי שבדקנו היטב שהוא אכן מתאים לצרכים שלנו.

מעבר לפרמטרים הנ"ל, רצוי לבדוק עוד מספר מאפיינים, למשל, צריכת החשמל של המקרר, עוצמות של טמפרטורה, אילו פונקציות נוספות קיימות בו, וכן, כמה שנים אחריות אנחנו מקבלים עליו ועל מה היא חלה.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים