שיפוץ בגיר

שיפוץ גיר לאוטו

התהליך של שיפוץ גיר לרכב דורש עבודה מורכבת ואינטנסיבית. יש לפרק את הגיר באמצעים מכניים על מנת למצוא ולאתר את הנקודות הבעייתיות. כך ניתן לשלוט על החלפת החלקים אשר אלו גורמים לרכב שלא לתפקד כראוי. באמצעות התהליך הזה נמצאים החלקים שגורמים לכישלון המכאני והם כמובן מוחלפים.

לפני שיפוץ גיר לרכב יש לבדוק שלושה היבטים. הראשונה היא הדרך הכי מהירה ככל הנראה וגם הכי קלה. מדובר בהחלפה של נוזל ההילוכים. כשהנוזל מלוכלך מידי או שהוא בכמות קטנה, ייתכן מאוד שזה הגורם לבעיות שנוצרו ברכב. זה עשוי לגרום לירידה בצריכת הדלק של הרכב ובמקרים מסוימים המכונית תגיע למצב שהיא לא מסוגלת להחליף הילוכים. היא תישאר תקועה על ניוטרל. תיקון כזה עשוי לעלות הרבה מאוד כסף.

האפשרות השנייה או התיקון השני עשויים להתגלות רק אחרי שהמכונאי יבדוק את מערכת המחשב של הרכב שהוא זה ששולט על ההחלפה האוטומטית של ההילוכים. (עבור אוטומציה) אם ישנם הילוכים מחליקים אלה עשויים להיגרם כתוצאה מהמחשב אשר אינו קורא נכון את הסל"ד. ניתן להחליף במקרים אלו את החיישנים בקלות רבה וזאת מבלי שייאלצו לפרק את הגיר. תיקון זה אף הוא כקודמו הינו תיקון קל ולא יקר והוא עשוי לפתור את הבעיה.

האפשרות השלישית היא מבחן נהיגה לרכב ובדיקה מקיפה שכוללת את כל חלקי הרכב על כל המערכות שלו. הטכנאי הבודק יבדוק כל חלק של הרכב לעומק, ינקה אותו ובמקרה הצורך יחליף את החלק הבעייתי. חלקים מיושנים עשויים להיות בעייתיים וידרשו החלפה. אך ישנם החלקים שיוחלפו בכל מקרה כמו אטמים, חותמות וכדומה. גם מערכת החשמל נבדקת היטב באופן יסודי וגם בה מבוצעים כל התיקונים הדרושים.

אם הבעיה תתגלה דווקא  באחד מהרכיבים הקשים אשר דורשים תשומת לב הם יוחלפו במנוע. לאחר מכן המכונית תעבור מבחן נסיעה ורק לאחר שיהיה ברור כי הכול פועל כראוי, המכונית תוכל לחזור לבעליה.

המוסך של משה ממן בחולון, היא הכתובת שלכם.

החלפה של גירים אוטומטיים או גירים ידניים, לכל סוגי הרכבים.

שירות ומחיר ללא תחרות!שיפוץ גיר לאוטו

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים