השכרת אוהלים בתל אביב

השכרת אוהלים בתל אביב

תל אביב היא העיר הגדולה בגוש דן וגרה בה אוכלוסיה מגוונת הצורכת שירותים שונים. אירועים רבים ומגוונים מתקיימים בעיר הזאת ובסביבותיה וחלקם נערך תחת כיפת השמיים. במקרים כאלו, יש, איפה, צורך להקים אוהלים להשכרה על ידי חברה מקצועית המסוגלים לתת מחסה למבקרים בימים חמים שטופי שמש ובימים קרים שיש בהם סיכוי לגשם. השכרת אוהלים בתל אביב נערכת, לאורך מרבית השנה ויוצרים מתחם פרטי השייכים בלעדית לבאי האירוע. הם מספקים מחסה מפגעי מזג האוויר ומאפשרים פעילות מגוונת נדרשת ו/או אופיינית.

ניתן למצוא אוהלים בגדלים שונים ביניהם ענקיים ומרווחים. הם מגיעים עם תוספת של אביזרים מגוונים שנועדו להקל על השוהים ולאפשר אירוח מכובד ונעים. ניתן למזג אותם באמצעות מערכת מיזוג אוויר חיצונית הממוקמת מחוצה להם. האוויר הנוצר מוזרם פנימה באמצעות שרוולים מיוחדים ומקרר כל פינה בהם. ניתן לרכוש פטריות חימום מיוחדות לימים קרים או לחבר רדיאטורים או תנורים בטוחים לשימוש. ניתן להשחיל כבלי חשמל לצורך חיבור ציוד הגברה, תאורה, ומכשור חשמלי אחר. חשמל יכול להגיע ממבנה סמוך או מגנרטור.

האוהלים אוטמים את כניסת האוויר בצורה טובה. הם אטומים לחדירת מי גשמים וקרני שמש חמות. מאידך, פתחי הכניסה והחלונות שקופים ומאפשרים חדירת אור. ניתן לפרוס עליהם מחצלות ולהניח שולחנות כסאות וריהוט אחר. כאשר יש מקום גדול ניתן ליצור פינות אינטימיות קטנות, למשחקי חברה, לישיבה על פופים, לשתיית קפה או משאות חריפים בזולות עם כריות ועוד.

חברה המספקת שירותי השכרת אוהלים בתל אביב תשנע אותם ותקימם בכל מקום שעליו מפיקי האירוע יחליטו. בין היתר, לשפת הים, לחורשה או יער, לפארק ציבורי ועוד. לאחר האירוע היא תפרק ותפנה אותם מהשטח. יתרון השימוש בהם הינו רב מאחר וניתן להחליט על כל מקום נחשק לקיום האירוע כמעט ללא מגבלות ובתקציב סביר, יחסית. החברה יכולה לספק גם ציוד נלווה נוסף כמו ריהוט, גנרטורים, תאורה, מערכות הגברה, ולמעשה, כל מה שנדרש לקיום אירוע מרשים ומכובד באווירה אחרת ופחות מעונבת. מומלץ לבקש ולקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. מנהליה יספקו מידע מקיף וילוו את הלקוח ככל הנדרש.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים