טלוויזיה ברוסית

שלט ועיתון - קרטינה tv

האוכלוסייה הרוסית עשתה מספר עליות לישראל ונראה שמאז שנות ה-90 ועד היום חלו שינויים משמעותיים וכאלה שאי אפשר להתעלם מהם. הקהילה הרוסית הביאה לארץ מגוון רחב של מנהגים וסוגים שונים של שירים, סיפורים ונכסים תרבותיים אחרים שכמו השתלבו באופן טבעי בתרבות הישראלית.

יחד עם זאת, עד היום לא זכינו ליהנות מטלוויזיה ברוסית בצורה מקצועית והגונה. אמנם, היו כמה ניסיונות להקצות לאוכלוסייה הרוסית כמה שעות שידור ראויות ואולם בשנים האחרונות הביקוש הולך וגובר לטלוויזיה איכותית ולשידורים המעניקים קרבה לתרבות המקורית. בעקבות הביקוש ההולך וגובר, קרטינה tv הוקמה במטרה לתת מענה מקיף, איכותי, עשיר ומקצועי לצורך בתרבות ענפה ורחבה, המיוסדת על אדנות תרבות המקור.

קרטינה tv היא טלוויזיה ברוסית שהחלה לשדר בארץ בשנת 2010. במשך השנים והודות לביקוש ההולך וגובר, טלוויזיה ברוסית מציעה כיום מגוון עצום של ערוצים שונים, ביניהם 55 ערוצי תשלט ועיתון - קרטינה tvוכן שכולם על טהרת השפה הרוסית.

בין הערוצים המשודרים בקרטינה tv ניתן למצוא ערוצי ספורט וערוצי סדרות, ערוצים לילדים וערוצים למבוגרים, ערוצי מוזיקה ובידור, היסטוריה וסדרות מדובבות, סרטים מתורגמים ועוד מגוון עצום של אפשרויות לצפייה בכל שעות היממה ובהתאמה אישית לצרכים של כל אחד מהצופים: בין שמדובר בצופים בגיל ההתבגרות, בין אם מדובר בצופים בגילאים צעירים יותר ובין אם מדובר בצופים מבוגרים הרי שטלוויזיה ברוסית המספקת מענה הולם היא כזו המאפשרת לכל סוגי קהלי היעד ליהנות מתכנים איכותיים, מושקעים וברמה גבוהה.

השירותים של טלוויזיה ברוסית

שירותים הניתנים על ידי חברות המציעות טלוויזיה ברוסית כוללים כמה אפשרויות חיבור. אפשרויות אלו מעניקות הזדמנות לצפות בשידורי הטלוויזיה מכל מקום שהוא, בכל שעה. באופן זה, המנויים של טלוויזיה ברוסית יכולים לצפות בשידורים השונים בתור לרופא, באוטובוס לעבודה, בדרך חזור מהלימודים או בדרך לטיול.

את השידורים של הטלוויזיה ברוסית אפשר לצרוך דרך הטאבלט, הסלולר, המחשב הנייד, האייפד וכל ממשק אחר. אופציה זו מתאפשרת באמצעות אפליקציה מיוחדת השמורה למזמיני שירותי האינטרנט של הטלוויזיה ברוסית.

אופציה נוספת העומדת לרשות מזמיני השירותים היא Multiroom. אופציה זו מעניקה אפשרות לצפות בערוצים או בתכנים שונים ממכשירים שונים בלי להפריע לצופים האחרים, באותו החיבור.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים