הכירו תהליך פשוט ומהיר של פתיחת חברה

השוואת מחירים בסלולר

אם אתם מעוניינים להיות עצמאים ולא שכירים, יש בפניכם מספר אופציות. אתם תוכלו להתחיל בתור עוסקים זעירים או פטורים, ולאחר מכן, כשיגדלו ההכנסות שלכם, תוכלו להפוך לעוסקים מורשים. אם ההכנסות שלכם ממשיכות לגדול, יהיה ניתן להפוך לחברה לכל דבר. ואם אתם בדרך לשם, הנה המדריך המלא לפתיחת חברה באופן פשוט וזריז, דגשים וטיפים. 

בישראל ובעולם בכל יום מחדש קמים עסקים, בעוד שבמקביל לכך עסקים גם נסגרים לא פעם. בכדי להפוך לעסק מצליח, בעל העסק יכול לבחור באחת מ-2 דרכים: לעבוד בצמוד לחוק ולחוקי מס הכנסה, או לעבוד בשחור ולהסתכן בלהיתפס יום אחד על הלבנת הון, אי תשלום מיסים וכדומה. המלצה שלנו? שמעו לנו, תעבדו חוקי ותשלמו מיסים, גם אם זה אומר שמס הכנסה "יגזור" עליכם קופון גדול בצורת מיסים. בפועל, לא שווה להיתפס על עבירות כאלו, זה יכול להיגמר גם בבית הכלא. 

פתיחת חברה היא תהליך מרגש שאפשר לצלוח ב-5 דקות אונליין 

אם אתם צריכים להפוך לחברה בקרוב, תשמחו על כך ואל תנסו להתחמק מכך. ובכדי לזרז את העניינים עד כמה שיותר, כדאי לדעת שבימינו אפשר לפתוח חברה אונליין. פתיחת חברה אונליין היא פעולה שאמנם לוקחת לכם 5 דקות תמימות, אבל לצוות שמקבל את הבקשה שלכם זה ייקח 1-2 ימי עסקים. 

כן, עד כדי כך זריז ויש לכם חברה רשומה ברשם החברות הישראלי. כדאי לציין, השירות הזה עולה כסף, אבל הוא לא יקר. בעבור פתיחת חברה תוך 5 דקות אונליין, אתם תשלמו מחיר של כ-400 ₪ – 500 ₪ בממוצע. ישנן חברות פרטיות אשר עוסקות בתחום הזה של פתיחת חברות אונליין, שבדרך כלל כוללות בצוות שלהן גם עורכי דין שעוסקים בתחום. 

כמה זמן ייקח לי לפתוח חברה? 

בפועל, זה ייקח לכם ממש כמה דקות בודדות. אתם נכנסים לאתר של חברת פתיחת חברה אונליין, ממלאים את הטופס, משלמים את עלות פתיחת התיק וממתים 1-2 ימי עסקים. מאחורי הקלעים לעומת זאת, צוות של אנשי מקצוע ועורכי דין יעבוד נון סטופ בכדי לבדוק שהשם של החברה שלכם לא קיים כבר ברשם החברות. 

כמו כן, הצוות יוודא כי שם החברה לא קיים ברשם סימני המסחר (בכדי שיהיה רישום ללא סירובים). עוד לגבי פתיחת חברה בהליך מזורז, חשוב לזכור שקיימות גם בירוקרטיות ומסלולים מהירים. אם אתם פונים לחברה פרטית שעוסקת בפתיחת חברות, היא כנראה תוכל להכניס אתכם למסלולים המזורזים אונליין. כמו כן, היא תטפל בכלל הבירוקרטיות עבורכם. בין אם אתם מעוניינים לפתוח חברה קטנה או גדולה יותר, ההמלצה הכי גורפת היא להסתייע בגורם חיצוני שיעבד את הבקשה עבורכם. תוכלו לחסוך כך לא מעט זמן, בירוקרטיות ואנרגיה. 

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים