עיצוב בית קטן

אם אתם מתגוררים בדירה קטנה, אתם בוודאי רוצים לדעת מה תוכלו לעשות על מנת לשפר את הנראות שלה כמו גם כיצד אפשר לתת אשליה של מרחב בחלל. ואכן כיום בשם יוקר המחייה רבים שוכרים או רוכשים דירות קטנות יותר, כאשר עליהם להתמודד עם דירה שלא תמיד נראית רחבת ידיים. אבל כיצד אפשר לעצב בית קטן? הנה 4 טיפים מעולים!

השתמשו באלמנטים שיוצרים אשליה – כדי לעצב בית קטן חשוב להשתמש באלמנטים שיוצאים אשליה שהחלל גדול יותר כמו תאורה מתאימה בריאה יותר חיפוי קירות בצבעים בהירים, שימוש באלמנטים המתאימים לחלל כמו גם שימוש בווילונות שקופים  על גבי הווילונות שיאפשרו מראה אוורירי יותר לחדרים. לדוגמא: חיפוי קירות מאריחי קרמיקה בהירה יקנו אשליה של רוחב באזור המקלחת או מהטבח ולכן חשוב תמיד בבית קטן להשתמש בצבעים בהירים.

עיצוב באמצעות חסכון – בזמן שאתם מעצבים את הבית שימו לב כי אתם מעצבים, תוך חסכון במקום וזאת על ידי בחירה ריהוט מתקפל כמו למשל שולחן פינת אוכלעיצוב הבית שניתן לקפל, בחרו שולחן סלון מבין שלל שולחנות סלון פרטים כמו גם כסאות מתקפלים, מיטות עם חללי אחסון ארונות הזזה ועוד. בכך תוכלו להוסיף את הפרקטיות בעיצוב הבית.

שימוש בחללי אחסון –  בחרו שלל קופסאות וחללי אחסון שיכולים לסייע לכם לשמור על הסדר בבית, שכן בית מסודר הוא כזה שתמיד יראה הרבה יותר מרווח. כיום ישנן קופסאות פלסטיק שניתן לסגור הרמטית ולגלגל מתחת למיטה, תוך שמצניעים אותן כמו גם קופסאות אחסון שניתן לשלב ארונות המטבח וכאלה שניתן להניח מעל לארון.

לסיכום, חיפוי קירות עם אריחי קרמיקה מתאימים או טפטים בצבעים בהירים, בחירה ריהוט חכם ופרקטי כמו גם שימוש במכלי אחסון כולם ואחרים יכולים לסייע לכם לארגן את הבית הקטן בצורה הרבה יותר טובה.

לא ניתן להוסיף תגובות