לימודים בישראל

study in israel

מכל העולם נוהרים סטודנטים ללמוד בישראל. ישראל ידועה כמקום נחשב המאפשר לכל אחד למצוא את המקום המתאים לו על מנת לרכוש השכלה גבוהה. אך נדמה כי מבין כל המכללות, דווקא אוניברסיטת בר אילן היא זו שזוכה יותר מכל לנהירה של סטודנטים מכל מרחבי הגלובוס.

למה זה כך? ננסה לבדוק?

אוניברסיטת בר אילן מוכרת כאוניברסיטה הכי גדולה בארץ. היא גם וותיקה מאוד, 65 שנה – למי שאינו יודע. מדובר בהחלט בגיל מרשים המעיד יותר מכל על הביסוס של המקום ועל הניסיון העשיר בכל התחומים הנלמדים במקום.

אם נעיין קצת במספרים, נגלה כי 32.000 תלמידים זכו וזכים להימנות על ספסליה של האוניברסיטה. אין ספק כי מדובר בסדר גודל נדיר שקשה למצוא כמותו בכל העולם כולו.

קולטים סטודנטים מכל העולם

באוניברסיטת בר אילן נעשים מאמצים מיוחדים על מנת לקלוט ולקדם את הסטודנטים המגיעים אליה מהתפוצות. ישנן תכניות שונות אשר מטרת כולם היא לשלב את הסטודנטים הללו בחברה הישראלית. הסטודנטים הללו נהנים מקורסים מסיביים לעברית, קורסים אקדמיים שונים ועוד הרבה תכניות בינלאומיות אשר כל מטרתן היא להקל על הסטודנטים את השהות בארץ מצד אחד תוך הנחלת ידע השכלתי נרחב מצד שני.

הבוגרים מעידים

הבוגרים שיוצאים את שעריה של האוניברסיטה כאשר התעודה הנכספת בידיהם, יעידו יותר מכל על מקום מיוחד במינו. למרות ההיקפים העצומים של המקום, עדיין מוצא בו כל סטודנט את מקומו הבטוח והמכיל. כל אחד נהנה מיחס אישי בדרך להצלחה.

האווירה החמימה והמשפחתית השוררת במקום מעניקה לכל אחד את ההרגשה כי הוא נמצא במקום שהוא לא רק אוניברסיטה. זהו מקום שהוא בית. ישנן מגוון פעילויות במקום כמו גם חיי חברה פעילים ותוססים המעשירים את החוויה ואת השהות במקום.

ברור שהצד הלימודי מקבל גם כן יחס של כבוד כאשר סגל המרצים באוניברסיטה נבחר בקפידה רבה על מנת לתת את המענה המושלם לסטודנטים.

אין ספק כי סטודנט מחו"ל המחפש מקום לימודים בישראל (Study in Israel), ימצא את מבוקשו באוניברסיטת בר אילן.

עם קצת בירורים, הוא יגיע מהר מאוד למסקנה הזו.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים