דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי זול

בשל הביקוש הרב לדשא סינטטי, טכנולוגיית הייצור של מרבדי דשא מלאכותיים התקדמה בכל העולם. היום דשא סינטטי לגינה, מיוצר כך שמקנה לדשא מראה טבעי, ירוק ומרהיב כל עונות השנה, מבלי צורך לטפל, לטפח ולהשקות. הדגמים האיכותיים של מרבדי דשא מלאכותי, מיוצרים היום מפוליאתילן שהוא עמיד נגד קרניים אולטרה סגוליות. בגלל ריבוי החברות בשוק אשר מייצרות, מייבאות ומשווקות דשא סינטטי, קיים בלבול בין הצרכנים השונים אשר מעוניינים לבחור דשא מלאכותי, אשר יתאים לגינה שלהם.

ראשית יש לרכוש דשא סינטטי לגינה ממקום מוסמך ומוכר. מקומות אלה לא בלבד שמוכרים מרבדי דשא איכותיים סינטטיים, כי אם מעניקים תעודת אחריות. יש לרכוש דשא סינטטי שתהיה לו עמידות גבוהה בפני דריכות מרובות וחשוב כי הדשא המלאכותי יהיה בעל מגע טבעי ורך, ממש כמו הדשא הטבעי.

הגוונים המומלצים לרכישת דשא סינטטי

החוכמה היא, לרכוש דשא סינטטי לגינה שייראה כמה שיותר טבעי ולכן, לא די בבחירה של דשא צפוף וכבד שהוא האיכותי ביותר, כזה שיהיה בגובה של מעל 45  מ"מ, כי אם הגוונים של הדשא חשובים. בכדי שהדשא ייראה טבעי, מומלץ לרכוש שילוב של כמה גוונים, מה שיקנה לדשא מראה טבעי. הכוונה היא לבחירה של גוונים כהים ובהירים. למשל הגוונים הכהים,ף דוהים עם השנים בגלל השמש ואילו הגוונים הבהירים נשארים באותו הגוון.

המרכיב החשוב ביותר ברכישה של דשא סינטטי הינו תחתית המרבד. יש לוודא כי התחתית אינה מיוצרת מזפת, היות וזפת מתפוררת עם הזמן ואף פולטת רעלים וריחות מאוד לא נעימים. אורך חייו של דשא סינטטי הנמצא במדינה חמה, יהיה פחות מאשר דשא סינטטי המותקן באזור שבו מזג האוויר אינו חם כמו דשא סינטטי זולבארץ.

למה מומלץ לשים לב לפני רכשת דשא סינטטי?

ישנם כמה דברים חשובים נוספים שיש לתת להם תשומת לב, כמו למשל התפרים של מרבדי הדשא המלאכותי. ככל שיהיו יותר סיבים לתפר, כך סימן שמדובר על דשא איכותי מהסוג הסינטטי. יש לוודא, כי התפירה תהיה צפופה וחזקה וכך הדשא יהיה עמיד לאורך זמן רב.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים