המדריך המלא לבחירת מומחה לאיתור נזילות

אנחנו חיים בעולם מודרני. המשמעות היא שמערכות החשמל והמים אולי נדמות לנו כדבר טריוויאלי אבל עלינו לזכור כל הזמן כי לא כך הדבר. אנחנו חיים בעולם בו אנחנו מקבלים כמובן מאליו את המים הזורמים לנו בברז ושוכחים לא פעם כי ה- 'נס' הזה נשען על צינורות אותם הניחו אנשי מקצוע לאחר מחשבה ארוכה.

מטבע הדברים, אין בטבע דבר שלא עלול להישחק לאורך הזמן. נזילה עלולה להתרחש בכל רגע. אולי בגלל מזיק שכירסם את הצינור, אולי בעקבות תקלה אחרת. כאשר מים יוצאים בנקודה האחרונה הם המשאב החשוב ביותר והמועיל בטבע. אבל, כאשר מים יוצאים בנקודה הלא נכונה הם עלולים ליצור לא מעט נזק.

במאמר הזה נלמד את כל מה שצריך כדי להבטיח כי נהיה עיריינים מול כל תקלה ונדע למצוא את איש המקצוע הנכון שיתן לנו את המידע הרלוונטי עליה.

איתור נזילות, מה הכוונה

למה יש לבצע פעולה שנקראת 'איתור נזילות'? הרי אם המים יוצאים בנקודה לא מתאימה ברחבי הבית, אנחנו נדע על כך לא?  אלא שהדבר לא פשוט כל כך. כאשר יש נזילה גלויה, מה שעלול לקרות לא פעם בחיבור של הצינורות מתחת לכיור או ליד האמבטיה, אנחנו לא צריכים איש מקצוע שיבצע איתור נזילות. אנחנו יכולים להעיד בכוחות עצמנו על הבעיה ולהזמין את איש המקצוע הנכון שיפתור אותה.

אבל, כאשר נזילה מתרחשת מאחורי הקיר, בגלל סדק שנוצר בצינור המונח בקיר. אז אנחנו נמצאים בסיפור אחר. איתור נזילות זו פעולה אותה עושה איש מקצוע כדי לבדוק מה התקלה שנוצרה מעבר לקיר, במקום בו אנחנו לא יכולים לראות אותה.

איתור נזילות מקצועי נעשה על ידי ציוד צילום מיוחד, העונה לשם: 'צילום טרמי'. מדובר על צילום שנותן דיווח, על ידי מצלמה מיוחד, על רמת הקור והחום שנפלטים מהקיר. ההיגיון אומר שכאשר יוצאים מים, הקיר באופן טבעי, מתקרר. כך אנחנו יכולים לדעת היכן נוצרה הנזילה וכך ניתן לתקן אותה באופן ממוקד.

למה חשוב לבחור איש מקצוע מנוסה עבור איתור נזילות

הסיבה לכך היא שכאשר יש נזילה מעבר לקיר, אנחנו לא תמיד יכולים לדעת היכן היא בדיוק. כך, במידה ולא נעשה איתור נזילות מקצועי, איש המקצוע בו בחרנו עלול לבצע פעולה פולשנית במיקום הלא נכון, מה שיכול בהחלט לייצר לא מעט נזק. כאשר את אותו איתור נזילות עושה איש מקצוע מיומן, אנחנו יכולים להיות בטוחים כי הבעיה תפטר על הצד הטוב ביותר, על ידי גרימה של נזק מועט ככל האפשר.

כדי לבחור איש מקצוע מנוסה די להסתכל באתר האינטרנט של איש המקצוע, לקרוא המלצות ולהחליט מי מתאים לביצוע העבודה.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים