כך תהפכו את חדר השירותים למלא בסטייל

לא פעם שאנחנו שוהים במסעדות, בית קפה, פאבים עלינו ללכת לשירותים. אז אנחנו מגלים שחדר אשר אמור להיות שגרתי לגמרי, הוא בעצם מלא בסטייל.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות עיצוב שונות, שילוב של צבעים וחומרים, שימוש באביזרים שונים ועוד. כך הופכים את החדר להרבה יותר מעניין, אופנתי וכשאנחנו נמצאים בתוכו, יותר נעים לנו.

זה לא חייב להישאר רק בתחום של מסעדות, בתי קפה או פאבים. אנחנו יכולים להפוך את החדר למעניין יותר גם אם מדובר בשירותים של הבית שלנו.

בין אם זה כשאנחנו בונים אותו, בין אם זה כשאנחנו משפצים או במהלך הזמן אם ברצוננו לשנות את העיצוב שלו. יש לנו מספיק אפשרויות להפוך את החדר להרבה יותר מעניין וייחודי.

כיצד אפשר לעשות את זה בצורה פשוטה?

בשביל להפוך את חדר השירותים למעניין ומלא סטייל, אנחנו צריכים לחלק את העבודה לשניים.

חלק אחד יתייחס לאמצעים שמותקנים בחדר ולא ניתנים להסרה בקלות, כמו למשל אסלות תלויות, כיורים מעוצבים, אריחי שיש ועוד.

חלק שני יתייחס לפריטים שאנחנו יכולים להתקין או להציב במקום ואפשר להוריד או לשנות אותם בכל עת שרוצים. תמונות, ציורים, פוסטרים וכדומה.

באופן טבעי, אם אנחנו בוחרים להתקין אסלות תלויות בחדר שירותים, אז עלינו לתכנן זאת מראש, בשביל שנוכל גם לייצר לכך מקום וגם בשביל שנוכל לשלב פריטים שונים בחדר, יחד עם האסלות.

כך אנחנו יוצרים שילוב מושלם בין כל הפריטים בצורה אופטימאלית שיענה על הצרכים שלנו, הן מבחינה מעשית והן מבחינת עיצוב.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה השטח שיש במקום וכמה כל פריט תופס.

אם אנחנו רוצים לשלב אסלות תלויות עם כיורים ועם פריטים אחרים, אזי שאנחנו צריכים לבחון מה גודל השטח שעומד לרשותנו, איך אנחנו יכולים לשלב הכל באופן כזה שהשימוש בחדר יהיה נוח, פשוט ובטוח.

עלינו לקחת בחשבון, אם יש תקלה או בעיה, אזי שנצטרך מקום פנוי בשביל לטפל בכך בצורה נוחה.

איך מעצבים חדר שירותים בסטייל

כאמור, אנחנו יכולים להשתמש באמצעים מיוחדים ומרשימים כמו אסלות בסגנון ובעיצוב מיוחד, כיורים מרשימים ויפים, וכן אנחנו יכולים לשלב פריטי ריהוט שונים בעזרתם נוכל לאכלס דברים כאלה ואחרים.

מעבר לכך, אנחנו יכולים להשתמש באלמנטים שונים לקישוט, דברים שאפשר למצוא בחנויות עיצוב, חנויות ריהוט, חנויות לבית או חנויות יד שנייה.

ישנן הרבה מאוד חנויות רטרו ווינטאג' שמציעות לנו קטלוג עשיר של מוצרים שאפשר לרכוש ולהשתמש בהם לצורך קישוט חדר שירותים.

לפני שנסיים, נדגיש, המטרה בכך שאנחנו הופכים חדר שירותים לחדר מעוצב, היא לייצר אווירה נעימה, לייצר תחושה שהחדר הוא חלק בלתי נפרד מהבית, ולא לייצר תחושה קרה ומנוכרת כפי שחווים לא פעם בחדרי שירותים ביתיים.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים