שלושה כלי גינון שחייבים להיות בכל דירת גן

יצירה של 'ריאות ירוקות' בתוך בניינים, על הגגות, היא כבר לא פעילות איזוטרית המאפיינת אנשים מעטים בלבד. אנחנו מדברים על תופעה חובקת עולם במהלכה רבים מבקשים לעצמם, דווקא בלב הערים הגדולות, ליצור נקודות של ירוק, של אוויר, של מקום בו הם יכולים רגע לנשום.

יצירה של 'ריאה ירוקה' של גן על הגג שלכם היא לא פעולה מסובכת. דווקא הגג הוא המקום הטוב ביותר לקליטה של מי גשמים, שם ניתן לגדל מיני צמחים המחפשים שמש ועוד. כל מה שצריך הוא רצון אמיתי ללמוד, לעבוד ולראות כיצד יוצרים, באופן הטוב ביותר והמקצועי ביותר, מרחב בו אתם יכולים לנשום ולתפוס כמה דקות של שקט.

כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, כמובן שאתם צריכים להיעזר בכלים הטובים ביותר שאתם יכולים להשיג. כדי לקבל את האינפורמציה שתעזור לכם למצוא את הכלים הללו, אנחנו החלטנו לרכז לכם את כל המידע החשוב במאמר אחד בנושא.

הבחירה בכלי גינון מתחילה בשאלה, מה אתם רוצים לגדל על הגג

המחשבה כי אתם מוגבלים בדברים אותם אתם יכולים לגדל על הגג, כאן מתחילות הבחירות הלא נכונות של כלי העבודה וכמובן של דרך העבודה. חשוב להבין כי אתם פשוט יכולים לגדל על הגג שלכם הכל וכאשר אנחנו אומרים הכל, אנחנו בהחלט מתכוונים לכך.

אנחנו מדברים על גידול של עצים, עציצים, פרחים יפים, צמחי תבלין ואפילו דשא. כך שאנחנו בהחלט יכולים להמליץ על כלי הגינון בהם אנחנו משתמשים ולהבטיח לכם כי אלו יהיו כלי גינון שיתאימו וודאי גם לכם.

אז מה שלושת כלי הגינון שיעזרו לכם יותר מכל

  1. מכסחת דשא:  בהמשך לשיחה על גידול של כל דבר, בין היתר דשא על הגג. הרי שברגע בו אתם מחליטים לשתול דשא, חשוב מאוד להיעזר באותה מכסחת דשא כדי להבטיח כי הדשא צומח באופן אחיד וכי כל מיני מזיקים לא נטפלים לגידולים. מכסחת דשא טובה לא חייבת להיות מכסחת דשא גדולה דווקא. שימו לב כי אתם בוחרים מכסחת דשא שתיתן לכם את המענה הטוב ביותר ביחס לגודל של שטח האדמה אותה אתם מעבדים.
  2. מזמרה: אם אתם רוצים לדאוג לכך שהגג שלכם יאפשר גידול של צמחים נטולי טפילים, אתם חייבים לדאוג לכך שתהיה ברשותכם מזמרה שתבטיח קיצוץ של כל אותם עלים וענפים שעלולים להתפתח עליהם מיני מזיקים שבסופו של דבר יפגעו בצמח.
  3. מגריפה: מגריפה, בין אם מדובר על מגריפה חשמלית ובין אם אנחנו מדברים על כלי ידני, יאפשר לכם לסלק את העלים והפירות הרקובים שעלולים להפריע לדשא ולגידולים אחרים לצמוח ללא כל בעיה.

אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם ולעזור לכם לבחור בתבונה את הכלים שיהפכו את הגג שלכם למחזה בלתי נשכח.

 

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים