טונר למדפסת brother – איך קונים טונר בצורה נכונה

טונר למדפסת

כשאנחנו רוכשים מדפסת לבית או לעסק, עלינו לדעת שמלבד המכשיר עצמו הרי שאנחנו צריכים לקנות ציוד היקפי, ציוד נוסף שיאפשר לנו להשתמש במכשיר כמו שצריך. אחרת אנחנו הוא יישב מיותם מבלי שנוכל לעשות בו שימוש אמיתי.

אחד מהפריטים שאנחנו חייבים לקנות זה מחסנית דיו או טונר, אלה יאפשרו למדפסת להדפיס את החומר שאנחנו רוצים, בין אם זה טקסטים, תמונות או כל דבר אחר. את המחסניות והטונרים אנחנו יכולים לרכוש בחנויות לציוד דפוס, חנויות מחשבים, חנויות טכנולוגיה או בחנויות לציוד משרדי. כמו כן,אנחנו יכולים לרכוש את המחסניות והטונרים ישירות מהחברה שאחראית על ייצור ושיווק המדפסות וכן באתרי אינטרנט שונים.

למשל, אם אנחנו מחפשים טונר למדפסות brother, אז אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים שיכולים להתאים לסוג המדפסת שלנו. כפי שנוכל מיד, יש חשיבות שאנחנו נרכוש טונר שמתאים לאיכות וסוג המדפסת שלנו מצד אחד, ומצד שני, אנחנו צריכים לרכוש מוצר שיתאים לצרכים שלנו, ולכן חשוב שאנחנו גם נדע מה הם, לשם מה אנחנו משתמשים במדפסת, לשם מה היא אמורה לשמש אותנו.

לפני שנסביר בקצרה על הדרך בה אנחנו קונים טונר, יש להדגיש, שעבודה עם אלמנט זה היא שונה במעט מעבודה עם מחסנית דיו, שכן אופן ההרכבה שלו מעט שונה, יחד עם זאת, הוא מספק הדפסה לא פחות איכותית ואולי אפילו יותר, הוא בוודאי מספק כמות הדפסות גבוהה יותר לאורך זמן ובקצב יותר מהיר מאשר מחסניות דיו רגילות.

כיצד קונים טונר בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לקנות אך ורק טונר של החברה שאנחנו מחזיקים מדפסת שלה. לכן אנחנו נקנה טונר למדפסת  brother, אם יש לנו מדפסת של חברה זו. אין טעם לרכוש טונר של חברה אחרת, מאחר וזה יכול להשפיע על איכות השימוש במדפסת וזה יכול לפגום באפשרויות שעומדות לרשותנו. בשביל לייצר הדפסות איכותיות, אנחנו חייבים להשתמש בטונר דומה לסוג המדפסת.

שנית, אנחנו נקנה אך ורק טונר מקורי ומלא, כלומר לא ממוחזר ולא משומש. כך אנחנו נוכל להפיק ממנו את המיטב. בצורה כזו נוכל לייצר כמות הדפסות גבוהה בדיוק כמו שאנחנו מצפים. זה חשוב, בוודאי אם אנחנו עסק שמתבסס על הדפסות. שכן, מדובר על כמות גדולה, ואין טעם לרכוש טונר ממוחזר או משומש, מאחר וזה יפחית משמעותית את כמות ההדפסות שאנחנו נוכל לייצר.

שלישית, חשוב לבדוק את מספר ההדפסות שאנחנו יכולים לייצר באמצעות הטונר. בכל אריזה רשום מספר ועלינו להתבסס עליו. חשוב לומר, גם אם המספר איננו מדויק במלואו, הוא צריך לעמוד בטווח. לכן, כשאנחנו רוכשים טונר מסוים, צריך לבדוק עד כמה הוא יכול לשרת אותנו, איזה שימוש אנחנו יכולים לעשות בו לאורך זמן ובאיזה אופן.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים