עורך דין תעבורה – הדרכים שיכולות למנוע מאיתנו עונש

עורך דין תעבורה

בכל פעם כשאנחנו עולים על הכביש, אנחנו מנסים, בדרך כלל, לעשות כל מה שנדרש בשביל לנהוג בזהירות. אנחנו מנסים לנהוג על פי כל הכללים, אנחנו מנסים לא לסטות ממה שמותר ולא לעשות שום דבר שהוא אסור. העניין הוא, שלא תמיד זה אפשרי, פעמים רבות זה פשוט קורה, בין אם זה מחוסר הבנה, חוסר הכוונה, חוסר תשומת לב של רגע ולעיתים זה יותר מסובך.

כשזה קורה, בהנחה ומתרחשת תאונה עם פגיעה בנפש או בהנחה ועברנו על חוק מסוים באופן קיצוני, אז יש התערבות של המשטרה ואנחנו מצדנו יכולים וצריכים לערב עורך דין תעבורה שיגן עלינו, ייצג את הזכויות שלנו וינסה לעשות כל מה שנדרש בשביל למנוע מבית המשפט להעניש אותנו.

לרשות עורך דין תעבורה עומדים לא מעט כלים שיכולים לעזור לו. בין אם זה החוק עצמו והאופן בו ניתן לפרש אותו, אך מעבר לכך, יש גם דברים נוספים, בין אם זה חוקרי תנועה שיכולים להוכיח את חפותינו, בין זה המכון הרפואי לבטיחות בדרכים והכלים שעומדים לרשותו בשביל להוכיח את ההתנהגות שלנו ביחס למצב הכביש או בכלל, ועוד שורה ארוכה של כלים שיכולים לעזור לעורך דין תעבורה טוב ומנוסה, למנוע את העמדתנו לדין או במקרים מתקדמים יותר, לאפשר לנו לצאת זכאים לגמרי.

הניסיון מנצח הכל

בשביל שזה יקרה, אנחנו צריכים לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה מקצועי, מנוסה, מישהו שיודע לאן לגשת, עם מי לעבוד וכיצד לעבוד.

אין טעם לשכור את שירותיו של עורך דין צעיר וחסר ניסיון, שהוא לא יודע אילו כלים עומדים לרשותו וכיצד להשתמש בהם. אנחנו צריכים לחפש מישהו שיש לו גם ניסיון רב בעמידה מול המשטרה או מול מערכת המשפט, אך מעבר לכך, מישהו שיש לו את ההבנה לעבוד עם גורמים שונים ולהשתמש בכלים רבים בשביל לעזור לנו.

בצורה כזו, המצב שלנו יכול להשתפר מאוד, בין אם זה בזמן המעצר ובין אם זה בשלבים מאוחרים יותר כשנגיע אל בית המשפט.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים