סרטון תדמית

סרטון תדמית

פרסום העסק הינו משימה מורכבת מאוד שיש להקדיש לה מחשבה רבה. יש מספר דרכים מתאימות לעשות זאת, ואחת מהן היא באמצעות הפקת סרטון תדמית אשר יתאר את פעילות העסק, את ערכיו, את הייחוד שלו וכדומה. המושג טוב מראה עיניים לא הומצא סתם כך מאחר ויש לו עומק ומשמעות. ראיית מוצר או תמונה המתארת מתן שירותים יכולה להיחרט טוב יותר בזיכרון. האפקט גדל אף יותר כאשר מדובר בסרטון המתאר נושאים אלו בצורה חיונית, זורמת, ברורה ויפה.

הפקתסרטון תדמית סרטון תדמית טובה לפרסום אבל גם תורמת רבות ליחסי הציבור של העסק ומנהליו, שני אלה הולכים זה לצד זה ומשלימים אחד את  השני. הפקת סרטון הינה תהליך מורכב מאוד שיש לתכננו  היטב ולהפיקו נכון. יש להגדיר היטב את היעדים שלמטרתם מופק הסרטון ולכלול אותם בתוכן המיועד. יש חשיבות לקהל היעד. במידה והוא רציני ומקצועי ייראה הסרטון מחושב וכבד יותר מאשר אם קהל היעד הינו צעיר בגיל ההתבגרות. במקרה כזה הסרטון יהיה קליל, צבעוני ומלא חיות.

חשיבות נוספת היא למטרת הפקת הסרטון. קידום מוצר שונה בתכלית מאשר תיאור שירות ובוודאי מאשר אחד שנועד לגיוס תורמים. אלמנט חשוב הוא באיזה אופן רוצים לפרסם את הסרטון האם באינטרנט באתר העסק? כפרסום לפני כתבה באתר חדשותי מוביל? בכנס סגור? בתערוכה? ועוד. כמובן שיש להתחשב אלמנטים טכניים אבל משפיעים דוגמת: לוחות זמנים ותקציב. כל אלו ואחרים נוספים הינם בעלי חשיבות רבה ויש לקחת אותם בחשבון בעת שניגשים לחברה אשר עוסקת בהכנת הסרטון.

מומלץ מאוד לצפות בסרטונים דומים שרצים ברשת כדי לקבל מושג על האופן בו רוצים להכין את  הסרטון הפרטי. בנוסף, יש משקל לטעמו של המזמין. האם הוא רוצה בסגנון הומוריסטי, רשמי וכבד, ענייני ועוד. מומלץ לקבל שירות מחברה שמתמחה בתחום ואשר בעלת ניסיון מצטבר בהפקות דומות. מומחיה יוכלו להביע דעתם, להשתתף בהכנת  הטקסטים ויוכלו לצלם את כל הסרטון בצורה הטובה ביותר. הם יביימו, יוסיפו אנימציה,  פס קול מתאים ויעצבו את הסרטון עד ליצירת סרטון תדמית מקצועי ומרשים.

לא ניתן להוסיף תגובות