הסעות VIP

הסעות VIP

מתכננים להזמין אורחים חשובים מאד לארץ ורוצים לשמור על בטיחותם ועל חסינותם? במקום לסכן את האורחים שלכם ועל מנת להעניק להם תחושה נעימה החל מרגע הנחיתה, תוכלו להיעזר בשירותי הסעות VIP שיאפשרו לכם את השקט הנפשי הדרוש ולאורחים שלכם – הנאה מנסיעה שקטה ותחושת ביטחון לאורך כל הדרך. הסעות VIP הן שירותים הכוללים מעטפת שירותים נרחבת המוצעת לאנשים חשובים מאד הזקוקים לליווי הכולל אבטחה מבלי לחשוש.

הצוות המקצועי

הצוות המקצועי שילווה את האורחים שלכם במסגרת הסעות VIP הוכשר למטרות אלו בדיוק, מצויד באמצעי הביטחון הרצויים ויכול להיערך לכל סיטואציה העלהסעות VIPולה לצוץ לפתע. הצוות המקצועי של הסעות VIP אמון על ליווי אח"מים כך שבכל הנוגע לניהול, הליווי והאבטחה, מדובר באנשים בעלי הכשרה מקצועית שעברו את הקורסים המתאימים ומנוסים באופן ההתנהגות וההתנהלות הרצוי בליווי אישים חשובים.

שירותים אישיים

על מנת להפוך את שהותם של האורחים שלכם לנעימה החל מהרגע הראשון, אנשי הצוות של ההסעות יחכו לאורחים שלכם כבר ביציאה מהמטוס. אישורים מיוחדים המאפשרים לאנשי הצוות שלנו ללוות את האנשים שלכם מעניקים לנו את הזכות ללוות את האורחים לכל מקום וכן גישה לנקודות מיוחדות לצורך איסוף הכבודה, המתנה ביציאה מהמטוס ועוד. באופן זה אתם תוכלו להיות שקטים והאורחים שלכם – לקבל את היחס האישי ברמה הגבוהה ביותר.

פינוקים בתוך הרכב

טיסות יכולות להיות חוויה מתישה ביותר, במיוחד כאשר מדובר בטיסות עבודה או בטיסות ממושכות וארוכות. מסיבות אלו, האורחים הנהנים משירותים של הסעות VIP מקבלים את כל השירותים והפינוקים האפשריים: אלו כוללים שתייה איכותית ואלכוהול משובח, שוקולד ואפילו מנות נבחרות בהתאם לבחירת הלקוח, טלוויזיה אישית וכן ליווי של אנשי אבטחה המנוסים בליווי אישים חשובים. באופן זה האורחים שלכם יוכלו לחוש בביטחון החל מרגע הנחיתה ואתם תוכלו להיות שקטים שהאורחים שלכם מקבלים את היחס האישי הטוב ביותר.

הסעות ליעדים נבחרים

על מנת לתת לאורחים שלכם את כל השירותים הדרושים, צוות הסעות VIP  מלווה את הלקוחות ומעמיד לרשותם הסעות אישיות לכל נקודה בה יבחרו. באופן זה, יוכלו להיות נינוחים ורגועים.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים