מה מאפיין כיסוי ראש מעוצב

ישנם סוגים שונים של כיסויי ראש מעוצבים. יש מגוון רחב מאוד של מטפחות בעיצובים שונים. בנוסף, נשים רבות לובשות ברטים מעוצבים על הראש. חלק מהנשים בוחרות שלא לכסות את כל ראשן. ישנן מטפחות צרות, שנראות כמו סרט לשיער. כיסוי הראש החלקי הנפוץ ביותר- הוא בנדנה.

פעם הנשים היו הולכות עם בנדנות פשוטות למדי. כיום, הולכות הנשים עם בנדנות מעוצבות. המראה של אשה דתית השמה כיסוי ראש מעוצב, שונה לחלוטין ממראה של אשה דתית השמה כיסוי ראש פשוט.

איך הופכים כיסוי ראש בסיסי לכיסוי ראש מעוצב?

כאשר שמים מטפחת פשוטה על הראש- רואים אשה עם כיסוי ראש פשוט. יש מקומות בהם סגנון זה של מטפחות נפוץ. אולם ישנם מקומות בהם החברה שמה לב לכל פרט ופרט בלבוש. וכך, שמים לב היטב לסוג כיסוי הראש.

אפשר להכין כיסוי ראש מעוצב ממטפחות, סרטים וברטים פשוטים, באמצעות הוספת בדים נוספים לבד הבדים. בדי תחרה, מוסיפים יופי למטפחות, והופכים אותם ליפות. מאוד מקובל שנשים דתיות באות לחתונות ואירועים חשובים עם מטפחות מעוצבות, שמשולבות בהן בדי תחרה.

מה דעתך על ברט מעוצב?

ישנם סוגים שונים של ברטים. הרבה נשים שמות ברט פשוט. ולכן, יצאה סטיגמה על הברט, ככיסוי ראש פשוט ביותר. בגלל הפשטות של הברט, ישנן נשים שלא ירצו ברט, אלא מטפחת. אבל, ברטים הם יותר נוחים. הגומי בברט מלביש אותו היטב על השיער. ולכן ישנם נשים ששמות ברטים רק בגלל נוחות.

אולם, באמצעות עיצוב נכון של הברט, אפשר ללבוש ברטים בעיצוב יפה מאוד. דרך קלה ופשוטה לקחת כובע ברט בסיסי ולהפוך אותו ליפה, היא לתפור לברט פרח העשוי משילוב של כמה בדים יפים. וכך, הברט הפשוט הופך לכובע נחמד, הנותן ללובשת מראה אחר לגמרי. אפשר לשחק היטב בעיצוב ברטים. אפשר ליצור סגנונות שונים של כובעי ברט עם פרחים, באמצעות משחקי צבעים.

אפשר לקנות בנדנות מעוצבות?

מטפחת של בנדנה, לא חייבת להיות פשוטה. אפשר למצוא מגוון מטפחות של בנדנה בעיצוב יפה. סוג חדש של בנדנות, נקרא "טורבן". סוג זה מתבסס על סרט, שבאמצעו יש בליטה עם פרח. ה"טורבן", נותן מראה אחר לגמרי לאשה ולשיער. גם נשים לא דתיות, חובשות סרט זה על שיערן. גם נשים רבות השמות פאה על הראש, אוהבות להצמיד לפאה סרט טורבן.

חלק מעיצוב המטפחת היא הקשירה

אפשר לקחת מטפחת פשוטה, ולתת לה מראה חיצוני של מטפחת מעוצבת באמצעות קשירה יפה. למידת קשירות למטפחות- היא אומנות בפני עצמה. לא תמיד חייבים לקנות מטפחת שמחובר אליה פרח. נשים בעלות ידי זהב, יכולות להכין פרח יפה באמצעות קשירת קצוות המטפחת. אפשר ליצור יצירת אומנות שלמה, מ2 קצוות של מטפחת. אין סוף לרעיונות היפים לקשירות שאפשר למצוא ביוטיוב.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים