איפה אפשר למצוא צלם חתונות

חילופת חתן

אחת השאלות הקשות ביותר שכל זוג שואל את עצמו היא מאיפה לבחור את צלם החתונות שלהם, יש כל כך הרבה אתרים לדירוג בעלי מקצוע וביניהם גם צלמי חתונות, יש אתרים שלא נועדו לדירוג של בעלי מקצוע אלא רק נועדו לאגד בתוכם כל מיני מבצעים, ויש את האתרים של צלמי האירועים עצמם.

מתוך כל המגוון הגדול והרחב הזה, איך בכל זאת אפשר למצוא צלם חתונות מקצועי ואמין, עד כמה אפשר לסמוך על האתרים האלו שיהיו אמינים ומנוסים בשביל להביא לכם את הצלם הטוב ביותר,  מי באמת מפקח על התעשייה הזאת שנקראת צילום אירועים, האם יש גוף מסודר שדואג לכל הזוגות שרק רוצים להתחתן באירוע מיוחד ולא להיכנס למינוס אחרי יום חתונה. אז לצערנו אין גוף כזה ואין מי שיפקח על המחירים. כל צלם יכול לבקש את המחיר שהוא רוצה וזה לא ייחשב כמשהו פסול, אחרי הכל אם יש צלם חתונות שאתם מתחברים לסגנון הצילום שלו, בטח שאתם גם רוצים שהוא יהיה הצלם בחתונה שלכם, או שאתם מאלו שכל מה שמעניין אותם זה רק המחיר אז זה הזמן שלכם לחפש צלם חתונות זול וזהו, אבל אם האירוע שלכם חשוב לכם ואתם רוצים לקבל צילום איכותי ומקצועי, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת ויעזרו לכם לדעת איפה למצוא צלם חתונות מקצועי.

המלצות 

שאומרים המלצות לא מתכוונים להמלצות שאתם רואים בכל מיני אתרים, בטח לא להמלצות שאתם רואים באתר של אותו צלם חתונות. 

המלצות בודקים רק מול אנשים שאתם מכירים והכי חשוב כאלו שאתם סומכים על ההמלצה שלהם, אל תתפשרו על בדיקה של המלצות מאנשים קרובים, תבדקו איך היה הצלם, האם הם סגרו מול חברה ששלחו להם עוד צלם פרילנס, או שהם סגרו עם צלם אירועים מקצועי.

חלק מההמלצות אתם יכולים גם לוודא מה המחיר ששילמו, מה קיבלו עבור המחיר ועוד. תהיו בטוחים שקיימים פערי מחירים בין צילום חתונה באולם של רבנות לבין צילום חתונה ביום מלא באולם, עם צילומי חוץ, וידאו עריכות אלבומים, כל הדברים האלו הם גם משהו שצריכים להתייחס אליו שאתם מקבלים הצעת מחיר. אז אם אתם רוצים לדעת המחיר תשאלו מה הם קיבלו תמורת התשלום.

פגישה אישית 

לפני שאתם בוחרים מישהו שילווה אתכם ביום הכי מלחיץ, מותח, מרגש, מעייף ומתיש וכמובן גם מלא שמחה, אהבה שלכם. אתם צריכים מישהו שיוכל להכיל את כל הרגשות האלו, מישהו שיוכל להתחבר אליכם ואתם אליו. לא רק סגנון הצילום, גם הליווי האישי של הצלם היחס שהוא ייתן לכם, עד כמה הוא ימלא את הרצונות שלכם תוך כדי הקפדה ושמירה על ההיבטים המקצועיים שהוא חייב לקחת בחשבון. זה אחד הדברים החשובים ביותר, שיהיה לכם חיבור אישי עם צלם שידע לגלות אמפטיה לצרכים שלכם ולמלא אחר הבקשות שלכם. כזה שלא יראה את החתונה שלכם בתור "עוד יום עבודה" אלא צלם שיהיה שם אתכם, שיחווה את החוויה וההרגשה שלכם.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים