מכון הישג – מדוע משתלם לפנות אליו

אבחון דידקטי

כשהורה מקבל טלפון מהיועצת בבית הספר או מהמנהלת בבית הספר, ובו נאמר לו שעליו להגיע לפגישה, כי יש בעיה עם הילד שלו וצריך לדון בה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שבאותו רגע ההורה חושב על הרע מכל. ברגע שהיועצת או המחנכת או כל גורם מוסמך אחר מסביר להורה שיש חשש שהילד שלו מתמודד עם קשיי למידה ורצוי לשלוח אותו לאבחון, עבור לא מעט הורים זה מרגיש כמו שבר גדול. לא רק בגלל שהם הורים אלא הרבה פעמים זה בגלל שהם לא מבינים את משמעות הדבר ולכן הם מסתכלים על זה בצורה מאוד קיצונית.

אך אנחנו במכון הישג יודעים שאם הילד מתמודד עם לקויות למידה אפשר להתמודד עם זה, לא משנה באיזה שלב ולא משנה באיזה גיל. בעזרת תוכנית עבודה אשר נוצרת על ידי אנשים מוסמכים, אין שום סיבה בעולם שהילד לא יוכל להמשיך ואף להגיע להישגים, למרות אותן לקויות ואותם קשיים. כל מה שהוא צריך זה את היחס הנכון, את התוכנית הנכונה, וצוות שיעבוד איתו בצורה מסורה.

מה אנחנו מספקים לילד ולהורים?

אנחנו במכון הישג, מספקים להורים ולילדים, תוכנית עבודה לצורך התמודדות עם לקויות למידה. אנחנו מאבחנים אותם בעזרת מבחנים שונים, ולאחר מכן אנחנו בוחנים את התוצאות שהם קיבלו במבחנים, והצוות שלנו יכול לעזור ביצירת תוכניות מתאימות.

אותם מבחנים שמתבצעים אצלנו, מאפשרים לילדים לא רק לקבל אבחון דידקטי האם יש להם לקויות למידה, אלא גם לקבל את האישורים הנדרשים ממשרד החינוך וכן מהמועצה להשכלה גבוהה, אם הם צריכים לקבל פטור כזה או אחר או התאמות נדרשות שיבטיחו לכם אפשרות ללמוד בצורה סדירה ונוחה, בהתאם לצרכים שלהם.

חשוב לומר, ילד או סטודנט עם לקות למידה, זה לא דבר יוצא דופן היום וזה בטח לא סוף העולם. הורים חייבים להיות מודעים לכך שהילדים שלהם מתמודדים עם לקויות כאלה, והם צריכים להיות מסוגלים להעניק להם את כל הכלים הנדרשים בשביל שיוכלו ללמוד בצורה טובה, בצורה סדירה, בשביל להגיע להישגים.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים