סדנאות ניקוי רעלים

דובדבנים - ניקוי רעלים

אנו חשים במקרים רבים ובכל תקופה מסוימת, כי זה הזמן לעצור את המרוץ המטורף של החיים ולשמוע קצת לגופנו. אחת הדרכים להקשיב לגוף, היא באמצעות סדנאות ניקוי רעלים שהיא למעשה השיטה העתיקה ביותר והיעילה לריפוי הטבעי של גוף האדם. תרבויות רבות עוד מתקופת ההיסטוריה העתיקה, היו משתמשים  בשיטות שונות של שטיפת מעיים ע קני סוף ומי נילוס. גוף האדם למעשה, הינו מערכת חכמה אשר מסוגלת לרפא את עצמה מכל מחלה באמצעות תהליך של ניקוי נכון.

כאשר אנו שותים מים עם חומרי חיטוי רעילים, מזון מתועש וירקות ופירות מודברים, הגוף שלנו מתמלא ברעלים , מה שגורם לדלקות והחלשה של מערכות חשובות בגוף, כאשר הראשונה שנפגעת היא מערכת העיכול.

הגוף שלך יוקיר לכם תודה

כאשר אנו חשים בבעיות שונות במערכת העיכול למשל עצירות, סימן שהגוף שלנו מאותת לנו כי זה הזמן לחפש סדנאות ניקוי רעלים אשר תתאמנה לריפוי הגוף ולחידוש התאים . למעשה הגוף שלנו הוא הבית של הנשמה והוא הבסיס אשר ממנו החיים בעצם מתפתחים. אם נעניק לגופנו טיפול, ניקוי ותשומת לב רבה יתר, נחוש שאנו מתחברים יותר לחשיבות העמוקה של הגוף בחיינו.

כאשר הגוף שלכם מאותת לכם, אתם יודעים היטב לקרוא את האיתותים הללו. לא לחינם אומרים כי הרופא הטוב ביותר של האדם הינו האדם עצמו, אשר יכול לדעת על פי האיתותים של גופו, כי הוא נמצא באיזו שהיא בעיה בריאותית.

כאשר הגוף נקי מרעלים נוכל לתפקד טוב יותר

כאשר תירשמו אל סדנאות ניקוי רעלים, תצטרכו להיות קשובים למדריך אשר מתמחה בנושא זה שנים רבות. זוהי למעשה רפואה אלטרנטיבית אשר הוכחה כבר מאות שני בעולם. יש לשתות שיקויים שונים של עשבים, צמחים וירקות למיניהם, כך שהדם והגוף יתנקו היטב ואתם תחושו שאפילו אתם מרוכזים ורעננים יותר לאחר סדנא זו. הרעלים מצטברים בגופנו במצבים של לחץ וחרדה, מחלישים את שרירי  הגוף ולכן תפקיד ניקוי הרעלים הוא גם טיהור המחשבה והרגש. כאשר תתנסו בסדנת ניקוי רעלים, תחושו מחדש את המציאות.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים