יאכטה להשכרה

יאכטה להשכרה

תחביבי ים היו מאז מעולם מיוחדים יותר ומקיימים אותם אנשים אשר אוהבים לחוות את הים באופן יותר ממוקד. עבור מרבית האנשים, המגע עם הים מסתכם בהליכה לחוף רחצה. יחד עם זאת, רבים חושבים שהוא יכול לספק חוויות עמוקות ומהנות מאוד שאחד מהם הוא שיט על גבי יאכטה מפוארת. משום כך, כאשר מבקשים לקיים אירוע מיוחד וחגיגי, בוחרים רבים דווקא לקיים אותו בשייט לעומק הים או אל מול קו החוף. חברה המתמחה בתחום מספקת, בין היתר, יאכטה להשכרה למספר שעות או למספר ימים.

רבים משכירים, איפה, אותה לאירוע אותו הם מפיקים. מדובר על ימי הולדת, ימי נישואין, שיט שמשלבים בו הצעת נישואין, מסיבות רווקים ועוד. אירועים נחשבים אחרים הם אירועי גיבוש, אירוע עסקי חשוב ועוד. ניתן לקבל יאכטות בגדלים מגוונים על פי הצורך, כמות המשתתפים ורצון המזמינים. ניתן להשיט אותה עצמאית ונדרש להציג עקב כך רישיון סקיפר, לחילופין, ניתן לשכור אותה עם סקיפר וצוות אשר יספק את השירותים המתבקשים.

הים מספק את המקום הטבעי ואת התפאורה סביבו והחברה את כלי השיט  המצויד במיני מזון אהובים על פי בחירה. ניתן לקבל שתייה חריפה, קרה וחמה לסוגיה, וכן נשנושים, מנות מיוחדות ואפילו ארוחות מלאות. ניתן לצאת לשיט בוקר או לשיט של אחרי הצהריים ולקראת השקיעה. מראה שמש הצוללת אל מעבר לאופק הוא אחד המדהימים שיש לטבע להציע. אז השמים נצבעים בגווני אדום, צהוב, כתום ועוד. מיד לאחר מכן יורדת החשיכה ואז ההפלגה הופכת לרומנטית מאוד. כך, יהיה ניתן לראות את אורות החוף הנפרסים. אלו רגעים המספקים חוויה מיוחדת וחזקה לזוגות אוהבים ועוד.

כל יאכטה להשכרה מצוידת בכל האבזור הנחוץ, ובכלל זה, ציוד בטיחות הנדרש להפלגה. הצוות והסקיפר בראשו מיומנים מאוד וכל השייט יתנהל על הצד הטוב ביותר. כמובן שייבחרו ימי מזג אוויר נוחים  והמסלול ייקבע בהתאם לבקשת המזמינים. אין כמו שיט על ים להתנתקות מאירועי היום יום האינטנסיביים ואחד מוצלח וכיפי ייזכר לשנים רבות על ידי כל משתתפיו. מומלץ לפנות לחברה בעלת מוניטין אשר ברשותה מבחר  חבילות שיט מגוון המתאים לכל כיס.

לא ניתן להוסיף תגובות

SPONSORS

שווה שמיעה

טריילרים